Мотоцикл з Європи та США

Ми любимо та розуміємо мотоцикли. Неважливо, ввозите ви легендарний Harley-Davidson, гоночний Honda, або кросовий Yamaha – ми зробимо для вас розмитнення під ключ. Ми можемо взяти на себе всі клопоти по доставці, ремонту та налаштуванню, щоб до моменту, коли ви отримаєте свій мотоцикл, він був повністю готовий до експлуатації.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості розмитнення мотоциклів

Мотоцикл із США

 • Привезти собі мотоцикл з США – це правильне рішення, якщо ви хочете отримати якісний агрегат за відмінною ціною, але при цьому маєте в своєму розпорядженні час, щоб почекати, доки він буде доставлений морем. Перевагою цього способу також є те, що фінансове навантаження розподіляється по часу, і вам немає необхідності платити відразу повну суму за сам мотоцикл, розмитнення, сертифікацію і т.п.
 • Варто врахувати, що платежі на “американській стороні” (вартість аукціонного збору, вартість експедитора за кордоном, погрузка мото на судно, вартість транспортування судном тощо) Включаються до митної вартості мотоцикла та враховуються при розрахунку сплати податкового навантаження та мита при розмитненні.
 • Тому, співпрацюючи з нами, ви отримуєте не тільки кращий сервіс, але завдяки нашому представництву в США, оптимізацію витрат і в Америці, і в Україні.

Мотоцикл з будь-якої країни світу

 • Неважливо, з якої країни світу ви хочете ввезти свій мотоцикл – ми будемо раді в цьому допомогти. При розмитненні мотоцикла існує ряд нюансів, які слід знати і враховувати, особливо якщо ви ввозите мото Б/У.
 • Наші фахівці щодня відстоюють митні вартості для клієнтів, і мають відповідну репутацію в державних органах.
 • Саме завдяки професійній та злагодженій роботі, чесності та прозорості, процес розмитнення займає мінімум часу й не вимагає від вас зайвих витрат.

Чому не варто занижувати вартість мотоцикла?

Іноді при розмитненні мотоцикла виникає спокуса занизити вартість, з метою зменшити митні платежі.

Варто врахувати, що подібні дії є незаконними та можуть нести за собою додаткове фінансове навантаження на користь державного бюджету України.

У митної служби є ряд інструментів, які дозволяють перевірити реальну вартість ввезеного мотоцикла, і при заниженні вартості у неї може виникнути низка питань.

Саме тому важливо мати надійного митного брокера, який допоможе відстояти чесну ціну перед контролюючими органами.

Чому не варто користуватися послугами дешевих митних брокерів?

Зазвичай бюджетний митний брокер виконує функцію своєрідного “кур’єра” від одного кабінету до іншого. За невеликі гроші він не може заглиблюватися в суть ввезеного вами вантажу, в даному випадку – мотоцикла, і якщо митна служба вирішить підвищити митну вартість, то він не буде відстоювати та законно аргументувати ваші інтереси.

Надійний митний брокер, як ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА, націлений на конкретний результат – розмитнення вантажу за найкращою ціною для клієнта. Це відбувається внаслідок того, що всі якісні брокери націлені на посилення своєї репутації та довгострокове співробітництво.

Саме тому, працюючи з нами, ви будете знати, що ваші інтереси надійно захищаються перед усіма державними органами.

ЩО ЩЕ ВАРТО ЗНАТИ ПРО розмитнення мотоцикла?

Розраховуйте фінансове навантаження

Якщо ви не будете знати точно суму фінансових платежів на кордоні, це може привести до додаткових витрат, які ви не зможете компенсувати.

Працюючи з ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА, ви будете точно та завчасно поінформовані та підготовлені.

Підготовка документів до кордону

Є низка документів з країни експорту, які ви зобов’язані надати митній службі. Наприклад: мотоцикл повинен бути знятий з обліку в країні, з якої ви його ввозите.

Ми допоможемо вам підготувати всі ці документи в тій формі, яка необхідна для проходження процесу розмитнення.

Тонкощі проходження розмитнення

Іноді при розмитненні мотоцикла ряд платежів необхідно вносити готівкою. Відсутність таких може знову вести до додаткових витрат і затримок.

Ми з радістю для вас врегулюємо всі ці моменти, щоб ви не витрачали свій час і сили на такі деталі.

Зволікання штрафу подібне

Не варто затягувати процес розмитнення, оскільки це тягне за собою додаткові витрати у вигляді штрафів.

Ми допоможемо вам вкластися у відведені державою терміни по оплатах і проходженню процедури.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які документи потрібно мати для розмитнення мотоцикла?
 1. Інвойс;
 2. Технічний паспорт;
 3. Виписка про зняття з обліку в країні реєстрації;
 4. Копія паспорту громадянина України ст.1, 2, + копія сторінки прописки;
 5. ІПН громадянина України;
 6. Товарно-транспортний документ на перевезення (CMR, коносамент, авіанакладна);
 7. Договір про надання митно – брокерських послуг або довіреність;

Увага: при попаданні транспортного засобу до реєстру інтелектуальної власності товарів, потрібно звернутися до власника права інтелектуальної власності ТМ (торгової марки) за дозволом до ввезення товару (мотоцикла) на територію України.

Як порахувати митні платежі та від чого вони залежать?

Формули розрахунків митних платежів для розмитнення мотоцикла:

 • Мито – 10% від вартості мотоцикла
 • Ставка акцизу нараховується наступним чином:

– до 500см3. – 0,062 євро/см3

– 500-800см3. – 0,443 євро/см3

– 800см3 і більше – 0,447 євро/см3

 • ПДВ – 20% від (вартість + мито + акциз)
 • Суму митних платежів (мито + акциз+ ПДВ)
Скільки коштує розмитнення мотоцикла?

Вартість розмитнення мотоцикла коштує 450 у.о. по курсу НБУ, також варто врахувати, що за необхідності ми отримаємо всі потрібні документи для митного оформлення вантажу.

Я подорожую з мотоциклом, як можна організувати розмитнення?

Для цього всього лише потрібно повідомити нам про своє бажання це зробити, і надати необхідний пакет документів.

Ви можете нам розповісти свій маршрут, а ми підберемо вам зручне місце розмитнення за вашим маршрутом.

За допомогою електронного декларування можна розмитнити вантаж на будь-якій внутрішній митниці України, а також в пункті пропуску або на кордоні, але при цьому потрібно враховувати специфіку таких розмитнень.

Що таке інтелектуальна власність? Наприклад на Harley-Davidson

Інтелектуальна власність – це виняткове право фізичної або юридичної особи на право володіння нематеріальною власністю.

В даному випадку – це право володіння ім’ям Harley-Davidson. В Україні закріплено це виняткове право реалізації даної торгової марки тільки за офіційним представником Harley-Davidson в Україні.

Іншими словами, якщо ви захочете ввезти мотоцикл цієї торгової марки, вам потрібно буде отримати дозвіл від її офіційного представництва в Україні.

Де краще розмитнити мотоцикл: на кордоні чи в регіональній митниці за місцем?

В даному випадку найкращий варіант розмитнення – це регіональна митниця.

Один з мінусів розмитнення на кордоні, це відсутність можливості оплати митних платежів через банківську картку, всі гроші доведеться викладати готівкою, а отже при собі їх мати.

Якщо ви будете в подорожі, то на регіональній митниці розмитнити більш комфортно. Доки мотоцикл розмитнюється або проходить процедури митного контролю, у вас є час побачити місто й відвідати визначні пам’ятки.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right