Чому варто скористатися послугами нашого митного брокера?

На чолі кута ми завжди ставимо інтереси клієнта. Уклавши договір на комплекс митно-брокерських послуг, митне оформлення вантажу буде проходити максимально комфортно та без нервування, за чітким алгоритмом дій. При наявності окремих побажань клієнта в оформленні експорту – ми звісно враховуємо їх, і вам не доведеться двічі нам повторювати ті чи інші дії, тому що ми адаптуємо наш основний алгоритм митного оформлення під ваші побажання.

Наші митні брокери мають величезний досвід оформлення експорту різних груп товарів і абсолютно різні схеми відправки вантажів на експорт, оскільки ми розуміємо та знаємо, яку цінність для експортерів становлять їхні кінцеві одержувачі, яких потрібно захищати від конкурентів.

Будемо раді відповісти на ваші запитання й організувати або запропонувати нові шляхи вирішення для вашого експорту, запрошуємо вас до нас на зустріч, будемо раді.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості оформлення експорту з VR GROUP CUSTOM LOGISTIC

Чому наші митні брокери кращі та ефективніші?

 • Головна цінність – це індивідуально відточена дієва схема поставки під конкретний товар та під конкретні умови.
 • Скориставшись послугами митного брокера нашої компанії, ви відчуєте та побачите високі стандарти роботи й операційної переваги, ми працюємо чітко за бізнес-процесом і чек-листами очікуваних результатів роботи по замитненню вантажу, який вибудовувався роками та щодня адаптується під реалії сьогоднішнього життя.

Що це мені дасть?

 • Це отримати гарантований результат в обумовлений час.
 • Це гарантія, що ми досконало розуміємо всі нюанси, пов’язані з митним оформленням експорту, і у вас не виникне сюрпризів у процесі оформлення вантажу.
 • Це найкраща якість послуги на ринку за розумні гроші.
 • Це довіритися команді фахівців, які отримують велике задоволення від своєї роботи – це ознака того, що вони впораються з завданням на високому рівні!

Підготовка документів для митного оформлення

Послуги митного брокера з оформлення експортних вантажів виконує багато компаній, але не всі роблять це якісно та швидко, використовуючи всі нововведення митного законодавства. Якщо ви виробник – вам просто необхідно стартувати з процедурою реєстрації уповноваженого експортера, що значно скоротить питання та бюрократію з отриманням сертифікату EUR1.

У митному оформленні вантажів дрібниць не буває. Буває непідготовлений суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності до імпортних або експортних операцій. Підготовка документації для митного оформлення вантажу займає дуже важливе місце в бізнес-процесі поставки. Неправильно оформлений пакет документів для експорту може призвести до таких наслідків, як простій транспортного засобу, штраф за порушення митного законодавства. Як наслідок – значне збільшення витрат при митному оформленні вантажу на експорт.

Наші митні агенти працюють на випередження, на попередній стадії підготовки пакету документів до митного оформлення вантажу, аналізуються та передбачаються всі можливі ризики і вузькі горлечка поставки при митному оформленні експортного вантажу.

Особливості митного оформлення вантажу на експорт

Відповідно до законодавства, комплекс дій, після яких товари випускаються у вільний обіг за межами України без обов’язкового їх ввезення назад, і називається експорт.

При митному оформленні в режимі експорт, як правило, платежі (мито та ПДВ) відсутні. Але ще при експорті продукції в більшості випадків є необхідність виконання вимог по так званому нетарифному регулюванню, тобто одержання необхідної, відповідно до класифікації УКТЗЕД, дозвільної документації. Це може бути:

 • Сертифікат походження форми СТ-1 (якщо товар відправляється в країни СНД);
 • Сертифікат походження форми EUR1 (якщо товар відправляється в країни Європейського Союзу);
 • Сертифікат походження загальної форми;
 • Фітосанітарний сертифікат (відповідно до законодавства України, фітосанітарний сертифікат отримується на всі рослини та продукти рослинного походження, насіння і садовий матеріал, лісо-пиломатеріали);

Що ми можемо ще розповісти про послуги митного брокера при відправці експорту?

Уповноважений експортер

Оскільки наша країна вибрала курс євроінтеграції, тому в українських виробників є можливість пройти процедуру отримання уповноваженого експортера, що в рази полегшить митне оформлення вантажу на експорт, наприклад не потрібно буде отримувати сертифікат EUR1 в митному органі, що, як наслідок, прискорює процес оформлення експортних вантажів. З нашою компанією ви завжди зможете полегшити процедуру проходження уповноваженого експортера.

Оформлення експорту в дорозі

Наша команда готова зробити аудит наявної моделі експорту чи побудувати нову ефективнішу модель митного оформлення вантажу на шляху прямування. Уклавши договір на митно-брокерські послуги з нашою компанією, ви можете оформлювати експорт на шляху прямування без заїзду та оплати на митно-логістичний термінал. Вигоди очевидні в часі та фінансових показниках при великому вантажопотоці.

Зміни в митному законодавстві важливі

Якщо ви не будете відстежувати зміни в законодавстві, то при митному оформленні вантажу на експорт, ці зміни можуть вас привести до непередбачених ситуацій і, як наслідок, в кращому випадку до витрат, а ймовірно і конфіскації вантажу. Тому відстежуйте заборони на експорт.

Культура підготовки пакету документів для митного оформлення вантажу на експорт?

Готуючи пакет документів на експорт, не варто забувати, що ваш контрагент буде за цими документами проходити процедуру митного очищення в країні одержувача, тобто оформлювати імпорт. Тому сертифікати походження товару та інші документи можуть грати роль пільгової ставки митного оформлення імпорту в країні вантажоодержувача.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ДО МИТНОГО БРОКЕРА ПРО ЕКСПОРТ

Як визначити код товару для замитнення на експорт?

Код товару визначається на підставі правил інтерпретації УКТЗЕД, для цього нам необхідний технічний опис товару (де викладені властивості, функції товару, для чого він призначений, з чого складається), фото товару, і наш митний брокер швидко та якісно присвоїть код вашій товарній групі. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо записатися на консультацію митного брокера, більше того – сплачена сума за консультацію зможе бути авансовим платежем при оформленні експорту.

Як визначити, скільки буде коштувати "замитнення" вантажу?

При оформленні вантажу в режимі “експорт” платежі (мито, ПДВ), як правило, відсутні, а вартість послуг митного брокера нашої компанії визначається індивідуально, залежно від вантажу, який буде експортуватися.

У мене є ФОП, мені потрібно робити ТОВ для зовнішньоекономічної діяльності?

Для зовнішньоекономічної діяльності можна залишатися і приватним підприємцем, головне, щоб були відкриті відповідні коди виду економічної діяльності та Ви були акредитовані на митниці.

Звертаємо вашу увагу, що господарська діяльність з ФОП або ТОВ вестиметься – різниці немає, різниця може з’явитися за умови, чи є ви платником ПДВ.

Я не платник ПДВ, чи можна мені експортувати та замитнити вантаж?

На експортні операції обов’язок по реєстрації платником ПДВ не поширюється, і у вас є можливість абсолютно спокійно замитнити вантаж на будь-якій регіональній митниці України.

Як замитнити вантаж? Як оформити експорт?

Для “замитнення” (оформлення декларації в режимі “експорт”) вантажу необхідно, в першу чергу, зареєструватися в податкових органах як ФОП або ТОВ, укласти зовнішньоекономічний контракт, відкрити валютний рахунок, бути акредитованим на митниці, підготувати комплект документів (документи в розділі сайту “БАЗА ЗНАНЬ”), підписати договір з командою ВР-ГРУП для надання митно-брокерських послуг, і ми точно опрацюємо для вас найзручнішу та вигідну для вас модель експорту вантажу.

Замитнення тільки на кордоні відбувається чи можна на регіональній митниці оформити експорт?

Надіслати на експорт (“замитнити”) вантаж можна як на кордоні, так і на внутрішній регіональної митниці, в будь-якому зручному для вас відділі митного оформлення України. Незалежно від місця реєстрації компанії та ведення господарської діяльності підприємства.

Єдиний момент, який бажано врахувати – при першому оформленні може спрацювати ризик “огляд”. В такому випадку, щоб не втрачати час, раціональна присутність авто з вантажем недалеко від місця митного оформлення на експорт.

Як мені зрозуміти, які податки я заплачу за конкретний товар при оформленні експорту на митниці?

При оформленні експорту, податки оплачуються виключно в наступних випадках:

 1. При вивезенні насіння соняшнику.
 2. При вивезенні живої худоби та шкіряної сировини.
 3. При вивезенні брухту чорних металів, брухту легованих чорних металів, брухту кольорових металів та напівфабрикатів з їх використанням.
Що таке УКТЗЕД взагалі, як ним користуватися, чому він потрібен при оформленні експорту?

УКТЗЕД – це українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності. Вона розроблена на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів і комбінованої номенклатури Європейського Союзу.

Десятизначний код товару включає:

 • код товарної групи (перші 2 цифри)
 • код товарної позиції (перші 4 цифри)
 • код підпозиції (перші 6 цифр)
 • код товарної категорії (перші 8 цифр)
 • код товарної підкатегорії (перші 10 цифр).
 • Коди УКТЗЕД визначаються на підставі правил інтерпретації.
Скільки часу це все займе – митне оформлення експорту, замитнення моєї продукції?

Процес митного оформлення декларації відбувається протягом чотирьох годин з моменту присвоєння номера митної декларації, але цей час може бути продовжено, якщо у митниці виникнуть додаткові питання до товару (чи правильно визначений код УКТЗЕД, вартість товару, огляд, отримання необхідних сертифікатів тощо).

Тому, щоб уникнути затримок при митному оформленні вантажу та непередбачених ситуацій, ми рекомендуємо оформлювати на експорт вантаж з нашою командою ВР-ГРУП, і ви точно будете спокійні. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо записатися на консультацію митного брокера або залишити заявку на сайті, і наші фахівці з вами зв’яжуться протягом години.

Скільки коштуватимуть послуги митного брокера на експорт?

Вартість митного оформлення в кожному випадку є індивідуальною, вона залежить від коду УКТЗЕД, складності набору декларації, кількості кодів УКТЗЕД в митній декларації, кількості артикулів товару, кількості видів контролю, яким належить товар, обсягу оформлення експорту вантажопотоку в місяць на рік.

Чекаємо вас у нас в гостях в офісі, з радістю відповімо на питання і з нами точно можна домовитися.

Де знайти логістичну компанію, яка займеться організацією відправки вантажу й оформленням експорту під ключ?

Вам не доведеться витрачати час на пошуки перевізника. Мы работаем с наиболее крупными перевозчиками и сможем организовать логистические услуги по разумной цене.

Перевізник організовує процес доставки товару, брокер – митне оформлення товару на експорт, більше того, ми на себе можемо взяти під ключ організацію оформлення дозвільних документів, і в цілому всього пакета документів.

Якщо у вас залишилися питання з митного оформлення експорту, запишіться на консультацію митного брокера.

Хто такий уповноважений експортер? Які переваги уповноваженого експортера?

Уповноважений експортер – це підприємство (компанія), яке має право самостійно оформляти декларацію, незалежно від вартості товару на спеціальних умовах.

Уповноважений експортер має такі переваги:

 1. можливість самостійно декларувати Українські преференційні походження товарів на комерційних документах без оформлення сертифіката EUR-1 на кожну партію товарів і залучення митниці;
 2. спрощення процедури підтвердження експортерами преференційного походження українських товарів на комерційних документах;
 3. необмежений термін дії статусу уповноваженого експортера;
 4. підтримка та прискорення процедури експорту товарів українського походження на ринку країн ЄС; пільговий режим оподаткування товарів українського походження в країнах ЄС.
Чи можу я стати уповноваженим експортером?

Так, можете, але потрібно відповідати наступним критеріям:

 1. здійснення зовнішньоекономічних експортних операцій з товарами преференційного походження;
 2. відсутність, до дня звернення до митниці із заявою, порушень правил визначення преференційного походження товарів, і товар, який експортується, відповідає правилам визначення преференційного походження товарів, встановленим угодами.
Чи може ваша компанія надати послугу оформлення уповноваженого експортера?

Так, ми можемо допомогти вам оформити статус уповноваженого експортера, якщо ви відповідаєте критеріям для отримання такого статусу.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right