Що таке аудит ЗЕД?

Митний аудит – це комплекс процедур з перевірки фінансової діяльності компанії в сфері зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), а також правильності митного оформлення вантажу з використанням тарифного та нетарифного регулювання. Проводиться перевірка на наявність атипових угод або транзакцій, аналіз ринку цін на послуги в ланцюжку доставки вантажу та багато інших завдань і питань

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Як ми робимо митний аудит?

Замовте аудит зараз і ви будете здивовані.

 • Ми рекомендуємо, аудит зовнішньоекономічної діяльності варто робити на регулярній основі компаніям, які вже мають свою історію транзакцій експорту/імпорту товарів, і це дозволить реально оцінити стан роботи відділу ЗЕД.

Ви ще вагаєтеся?

 • Тому, коли ви вирішите дізнатися ціну словам “у нас все добре” або “ми більше 10 років працюємо і у нас все налагоджено” – ми впевнені, що ви будете здивовані цифрам, отриманим у звіті, або рішенням скільки ви за своє “добре” і “налагоджено” платите.
 • Ви не втрачаєте свій час на участь в аудиті, за винятком Вашого бажання або у вас “все добре”.
 • У більшості нами проведених митних аудитів або стрес-тестів зовнішньоекономічних транзакцій, наступним етапом йде повернення митних платежів.

Які завдання стоять перед митним аудитом?

Замовте аудит зараз!

Ми рекомендуємо, аудит зовнішньоекономічної діяльності варто робити на регулярній основі компаніям, які вже мають свою історію транзакцій експорту/імпорту товарів, і це дозволить реально оцінити стан роботи відділу ЗЕД.

Ще вагаєтеся, ХОЧЕТЕ ПОВЕРНУТИ МИТНІ ПЕРЕПЛАТИ?

 • Тому, коли ви вирішите дізнатися ціну словам “у нас все добре” або “ми більше 10 років працюємо і у нас все налагоджено” – ми впевнені, що ви будете здивовані цифрам, отриманим у звіті, або рішенням скільки ви за своє “добре” і “налагоджено” платите.
 • Ви не втрачаєте свій час на участь в аудиті, за винятком Вашого бажання або у вас “все добре”.
 • У більшості нами проведених митних аудитів або стрес-тестів зовнішньоекономічних транзакцій, наступним етапом йде повернення митних платежів.

Що треба знати про митний аудит?

Перевіримо ставки мита ПО КОДУ ТОВАРУ

Найважливішим фактором коректного декларування є під час перевірки виконати кодування товару по вихідним документам і перевірити на наявність розбіжності за підсумком, оскільки ці розбіжності можуть відвести товарну позицію як в меншу, так і в вищу ставку податкового навантаження. Тому важливо завжди правильно кодувати товар, щоб уникнути донарахувань в майбутньому за вже оформлений вантаж.

Перевіримо ціноутворення логістики

Відсутність контролю ціноутворення транспортних витрат веде до збагачення третіх осіб, а точніше – тільки регулярний контроль ціноутворення транспорту вам допоможе завжди тримати ринковий коридор правильної ціни.

Проверим применение нетарифного регулирования

Найчастіше, коли все добре або йде по накатаному, митні брокери або декларанти підприємств забувають застосовувати документи нетарифного регулювання, які для компаній дають або законний вихід у більш пільгову ставку мита, або взагалі її скасування.

Це одна з причин, чому варто застосувати європейську модель контролю чотирьох очей за налагодженим бізнес-процесом.

Дії для повернення митних платежів

Під час стрес-тесту можна виявити величезні переплати митних платежів в сторону держави. У нас дві новини: перша – вам винні, друга – готуйтеся до копіткої та регулярної роботи по поверненню митних платежів на рахунок свого підприємства. Ця процедура складна та реальна, а головне – ви чітко дасте зрозуміти системі, що зараз не буде, як вчора. Таким чином ви почали формувати новий імідж своєї компанії в очах держави.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПЕРЕД ПРОВЕДЕННЯМ МИТНОГО АУДИТУ

Чи потрібно мені перевіряти весь період митних оформлень вантажу?

Який період підлягає перевірці – вирішувати в першу чергу вам.

Якщо це профілактичний стрес-тест вашої зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі і митне оформлення вантажів, процедур розмитнення і замитнення, тоді ми рекомендуємо зробити експрес-аудит і пройтися точково по конкретних товарних поставках від постачальника до вашого РЦ або складу.

Могу ли я вернуть переплаченные деньги в бюджет?

Так, переплачені платежі можна повернути, для цього існує окрема процедура та підготовка пакету листів і документів вже розмитненого вантажу до відповідних митних органів.

В процесі митного аудиту ми можемо виявити неправильне присвоєння кодів УКТЗЕД, що як наслідок може привести до зниження податкового навантаження – наприклад, переведення товару в нижчу ставку мита або декларування товарів без застосування до них преференцій, наприклад сертифіката EUR1.

Запишіться на консультацію і ми при зустрічі з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Який найяскравіший і показовий період для перевірки?

Найяскравіший і показовий період – це період, який ви в першу чергу вважаєте варто перевірити, чи момент максимального навантаження вашого вантажопотоку.

Для розуміння ефективності вашої логістичної моделі досить буде провести стрес-тест 5-7 транзакцій, для більш глибокого опрацювання – звичайно ж ширше опрацювання ланцюга поставок.

Варто робити експрес-аудит чи повний і глибокий стрес-тест зовнішньоекономічної діяльності?

Варто робити стрес-тест логістики однозначно, як би добре у вас не було і скільки б ви шашликів не з’їли з вашими постачальниками послуг.

Експрес-аудит відповість, в якому стані ваша логістика та наскільки вона ефективна у велику клітинку.

Глибоке опрацьовування знайде всі вузькі місця та точки переплат, і підготовчий процес для повернення митних платежів-переплат на ваше підприємство.

Тому ми завжди рекомендуємо робити стрес-тест логістики, і результати тесту вас здивують: або дуже засмутять, або втішать – це вже під яким кутом дивитися на виявлені процеси й епізоди поставок.

Як довго робиться митний аудит?

Термін виконання митного аудиту – до двох тижнів експрес-аналіз.

Повний аудит, якщо ви захочете його проводити, залежатиме від глибини та ширини перевірки, а це від 1 місяця до 3 місяців і вище, все буде залежати наскільки ми знайдемо, і яку мету ви будете переслідувати за підсумком після перевірки своєї логістики.

Скільки коштує митний аудит?

Ціна за швидкий аналіз логістики та експрес митний аудит складе від 15000 грн з ПДВ.

Ціна повного митного аудиту завжди індивідуальна та залежить від кількості транзакцій, які підлягають перевірці та виявлення всіх вигодоотримувачів у ланцюзі поставок.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right