Чому варто перевести ЗЕД на Аутсорсинг?

З поділом повноважень: наприклад, у вас в штаті є людина, яка готує документи на поставку та веде переговори з виробником, з нашого боку відбувається перевірка пакету документів і організація доставки товару до вас на склад.

Без поділу повноважень: ми забираємо під ключ всі операційні транзакції, пов’язані з вашою логістичною моделлю бізнесу.

Звертаємо вашу увагу, що у нас є можливість забрати, якщо ви початківець-суб’єкт ЗЕД, висновок торгового контракту на нашу компанію, і надалі вже перепродаж привезеного товару вашої компанії в межах українського законодавства.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості аутсорсингу ЗЕД

Чому це важливо?

 • Передаючи бізнес-процеси в сфері ЗЕД на аутсорсинг, Ви отримуєте гарантований результат при мінімальних витратах. Утримувати в штаті професіоналів не завжди економічно вигідно, навчати своїх співробітників новому – тривалий і витратний процес.
 • Якщо брати до уваги, що митне законодавство постійно змінюється, тоді потрібно постійно моніторити та вивчати нововведення, оскільки як незнання всіх деталей і тонкощів може створити труднощі при митному оформленні вантажів.

Відповідальність та контроль

 • Митний представник ЗЕД контролює всі бізнес-процеси, складає логістичні схеми, веде підготовку та подачу документації, митне очищення, випуск товару і його доставку в пункт призначення.
 • Він завжди в курсі останніх змін в законодавстві та має достатній досвід для вирішення завдань будь-якої складності

Відповідальність за результат

Ми працюємо на результат, прагнемо вибудовувати довгострокові та стабільні партнерські відносини, засновані на довірі, повазі, порядності та вмінні досягати поставлених цілей.

Доставляємо товар з будь-якої країни і в усі міста України, контролюємо транспортування товару на кожному етапі, і найголовніше – правильно та грамотно проходимо розмитнення вантажу, і ви в будь-який момент можете оформити контракти на свого імпортера.

З самого початку співпраці ми ведемо детальний аналіз угоди на підставі отриманого попереднього досвіду роботи, що в результаті дозволить вибрати найбільш економний і оптимальний варіант.

Мінімізація ризиків

Нам важлива якість наданих послуг, за допомогою правильно задекларованого товару ми мінімізуємо ризики, що в підсумку дозволяє вам отримати раніше обумовлений результат і конкурентну вагу на ринку

В процесі ЗЕД виникає численна кількість підготовки пакету документів для митного оформлення вантажу, організаційних питань з перевізниками, вибір оптимального місця розмитнення вашого вантажу, доставки безпосередньо розмитненого вантажу вам на склад в будь-яку точку України. Всі ці турботи ми беремо на себе, без вашої участі в максимально стислі терміни

Що необхідно знати про аутсорсинг

Целый штат сотрудников

В компании ВР-ГРУП ТАМОЖЕННАЯ ЛОГИСТИКА работает множество узкопрофильных специалистов, которые помогут не только снять с ваших плеч все заботы по ВЭД, но и оптимизировать пути поставок, растаможки груза, внутренние и внешние процессы, а также юридические моменты сделки.

Абсолютна конфіденційність

Всі ваші дані, як клієнта, будуть зберігатися на захищеному сервері, розташованому на території Європейського Союзу.

Ми дотримуємося жорстких стандартів, для дотримання комерційної таємниці наших клієнтів.

Доступність 24/7

Працюючи з нами, ви будете впевнені, що ми завжди візьмемо трубки. Карантин, вихідний або свято не завадять вам дізнатися поточний стан справ і отримати консультацію.

Робота на результат

Аутсорсинг – це перш за все про результат. Ви зможете відчути і економічну вигоду від такої форми співпраці, і комфорт в роботі з нами.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Для чого потрібен аутсорсинг ЗЕД?

Зовнішньоекономічна діяльність вимагає знань усіх тонкощів митного оформлення вантажу, законодавства, тому для легкого та безтурботного митного оформлення і доставки товарів, а також з метою суттєво скоротити ваш час і витрати на митне оформлення подібних угод.

Скільки коштує послуга аутсорсингу ЗЕД?

На вартість послуги ЗЕД впливає три основні чинники:

 1. вартість імпортного товару;
 2. періодичність поставок;
 3. складність митного оформлення вантажу;

Всі ці деталі обговорюються в процесі узгодження угоди.

Коли необхідно скористатися послугою аутсорсинг ЗЕД?

Коли зовнішньоекономічна діяльність не є профільною, поставки товару нерегулярні або невеликі, коли даний товар завозиться вперше або ви хочете зробити перевірку ринку боєм.

Хто може скористатися послугою аутсорсинг ЗЕД?

Послугою аутсорсинг ЗЕД може скористатися будь-яка приватна особа-підприємець, представники малого та великого бізнесу, виробничі організації.

Навіщо користуватися послугами аутсорсингу, якщо можна придбати товар самостійно?

Це в першу чергу економить ваш час і кошти, оскільки не треба шукати постачальників, розробляти логістичні рішення, відстежувати вантаж і вивчати матеріали для оформлення.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right