Навіщо потрібен митний склад?

Послуга МС не користується великою популярністю в Україні та недооцінена в своїх перевагах. Звичайно, найбільш класичним способом є митне оформлення товару зі сплатою митних платежів та безпосередньо доставкою вантажу на склад клієнта. Режим митного складу навпаки дозволяє розміщувати вантаж на складі протягом 3-х років без сплати митних платежів та без оформлення дозвільних документів. Компанія-власник митного складу здійснює різні операції по обробці вантажу, такі як упаковка, маркування, дроблення партії товару та видача кінцевого клієнта.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Порядок оформлення на митний склад

Наші переваги

 • Одне з ключових завдань керівника компанії – це бути конкурентним на своєму ринку, максимально мінімізувати витрати та збільшити прибуток. Приміщення вантажу на Митний склад якраз і дозволяє вам вийти на міжнародні ринки з максимальною близькістю до вашого потенційного клієнта, без заморожування коштів і заощаджуючи ваш час.

Чому варто вибрати митний склад “КИЇВСЬКИЙ РІЧКОВИЙ ПОРТ”?

 • Близькість до клієнта
 • Дбайливе зберігання
 • Доставка вантажу кінцевому покупцеві
 • Цілодобова охорона та система відеоспостереження.
 • Відносно недороге зберігання, в порівнянні з конкурентами, 9,96 грн. з ПДВ за метр квадратний 1 палету на добу

Можливості митного складу

Послуга Митний склад не користується великою популярністю в Україні та недооцінена в своїх перевагах. Звичайно, найбільш класичним способом є митне оформлення товару зі сплатою митних платежів та безпосередньо доставкою вантажу на склад клієнта.

Режим митного складу навпаки дозволяє розміщувати вантаж на складі протягом 3-х років без сплати митних платежів та без оформлення дозвільних документів. Компанія-власник митного складу здійснює різні операції по обробці вантажу, такі як упаковка, маркування, дроблення партії товару та видача кінцевого клієнта.

Для кого потрібен митний склад

Режим Митного складу буде корисний компаніям-нерезидентам, які хочуть продавати товари на території України, але ще не знайшли кінцевого покупця. У такому випадку компанія-нерезидент укладає договір консигнації з компанією-власником Митного складу на розміщення вантажу, але при цьому власником вантажу є компанія нерезидент.

Як тільки компанія-нерезидент знаходить клієнта на цей вантаж, власник Митного складу або компанія-покупець здійснює митне очищення вантажу та відвантажує покупцеві.

Також режим митного складу несе цінність для покупця, який не готовий розмитнити вантаж, наприклад, з причин відсутності грошових коштів за оплату митних платежів, або через оформлення дозвільних документів для митного оформлення.

Що ще треба знати про митний склад

Унікальне розташування

Розташування Митного складу на правому березі на кордоні з лівим берегом, біля центру столиці, дає можливість оперативно відвантажувати та доставляти вантажі по всьому місту навіть під час години пік.

Технологічні можливості

У нашому розпорядженні є вся необхідна техніка та працівники з достатнім досвідом роботи в сфері складської логістики, що забезпечує дбайливе зберігання вантажу.

Індивідуальний підхід

Ми здійснюємо точкову доставку вантажу вашому клієнтові після проходження митних формальностей

Охорона 24/7

Завдяки цілодобовій охороні та системі відеоспостереження, ваш вантаж застрахований від неправомірного проникнення і знаходиться під нашим наглядом.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ про митний склад - МС

Що таке режим Митний склад?

Режим Митного складу регулюється главою 20 МКУ, це митний режим, відповідно до якого іноземні або українські товари зберігаються під митним контролем з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Якщо у вас виникають додаткові питання, рекомендуємо записатися на консультацію митного брокера, і ми вам підкажемо, як вигідніше в грошах і часі організувати вашу угоду.

Скільки часу можна зберігати вантаж у режимі Митного склад?

Товари можуть зберігатися в режимі Митний склад не більше 3-х років.

Хто несе відповідальність за збереження вантажу на Митному складі?

За збереження вантажу на Митному складі несе відповідальність безпосередньо компанія-власник Митного складу, в її завдання входить забезпечити безперебійне відеоспостереження й організувати охорону складу.

Хто має доступ до Митного складу?

Митний склад пломбується мінімум двома пломбами та без письмового дозволу керівника митного органу, а також без присутності митного інспектора, ніхто не має право зайти на територію Митного складу.

Які види Митних складів бувають?

МС бувають двох видів: закриті та відкриті. На закритому МС можуть зберігатися вантажі лише власника складу.

На відкритому МС зберігаються вантажі всіх клієнтів.

Митний склад? Склад тимчасового зберігання? Де дешевше або куди мені вивантажитися краще? У чому відмінність між МС і СТЗ?

Фундаментальною відмінністю між МС і СТЗ є оформлення вантажу без сплати митних платежів та без застосування нетарифного регулювання в режим МС, при цьому власником вантажу залишається продавець, перебуваючи на території України.

Ціна залежить від митного термінала, на якому ви хочете помістити свій вантаж.

Основні відмінності МС від СТЗ:

 • терміни зберігання: митний склад МС 1095 днів, на підакцизні товари 365 днів, склад тимчасового зберігання СТЗ 90 днів.
 • для приміщення в режим МС оформляється митна декларація ІМ-74, при приміщенні на СТЗ достатньо оформити заяви встановленої форми.
 • У зоні МС дозволене перепакування, сортування, підготовка до транспортування, відбір зразків; з товарами, розміщеними на СТЗ, дані маніпуляції заборонені.

Куди вивантажувати товар? Залежить від вантажу і на який термін ви плануєте залишати товар на складі, і чи потрібно вам звільнити тимчасово вашу поставку від податкового навантаження.

Рекомендуємо записатися на консультацію митного брокера, якщо у вас є додаткові запитання.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right