Чому варто замовити маркетинговий аналіз?

Обробляючи масиви даних минулих періодів митної бази даних і теперішніх, ми максимально чітко відповідаємо на питання, що було та що є, аналізуємо індикативну вартість товарів, допомагаємо ефективно на своєму практичному досвіді вибудувати стратегію грамотного й безпечного входу або виходу на ринок.

Маркетингове дослідження – це не просто набір статистичних даних митної бази, а й чіткий детальний аналіз, який дозволить робити більш виважені управлінські рішення в ЗЕД. Ми пояснимо вам ситуацію на ринку на поточний момент, а також, використовуючи наш досвід, допоможемо вибудувати свої логістичні шляхи так, щоб приховати ваших клієнтів і постачальників від конкурентів.

Простою людською мовою: ми вважаємо, що Клієнти і Постачальники – це результат вашої тяжкої праці, і не варто їх «дарувати» конкурентам.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Стратегія на випередження

Ми завжди попереду потенційно-виникаючих питань, ми також готуємося до майбутніх поставок і пропрацьовуємо пакети документів для вас. Тому в вашій ЗЕД більше не буде неприємних сюрпризів.

Репутація

Ми працюємо тільки з «білим імпортом» і маємо відповідну репутацію в контролюючих органах. Це дозволяє нам відстоювати інтереси наших клієнтів до кінця.

Відкритість

Ми дамо вам не просто сухі цифри: «Що? Де? Кому? Коли? Навіщо? », але й навчимо їх правильно читати і використовувати в ухваленні рішень.

Конфіденційність

Ми не працюємо з прямими конкурентами, і чітко дотримуємося принципів комерційної таємниці

Спрямованість на результат

Ми досліджуємо логістичні поставки інших гравців ринку, щоб допомогти вам побудувати найбільш ефективну схему імпорту/експорту.

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості маркетингового дослідження від ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Чому варто зробити маркетингове замовлення?

 • Робити маркетингове дослідження вкрай важливо, коли ви тільки заходите на ринок, щоб дізнатися всі підводні камені поставок і уникнути непередбачених труднощів.
 • Коли ви маєте вже налагоджену роботу, наше дослідження допоможе зробити її більш ефективною, читайте «вигідною та передбачуваною».
 • Роблячи маркетингове дослідження ринку – ви зможете отримати масу інформації, яка в класичному вигляді знаходиться в тіні, або може стати видимою тільки після першого товарного проходу по ринку.
 • Тому ми завжди нашим потенційним клієнтам рекомендуємо робити маркетингові дослідження того, що відбувається в ринку за фактом, а не на словах і джентльменських домовленостях. Ви завжди зможете розуміти та відстежувати, хто намагається працювати нечесно або працює вже, і вжити превентивних заходів.

Що це вам дасть?

 • Провівши маркетингове дослідження ринку імпорту чи експорту товарів, ви максимально озброїте себе інформаційно та будете завжди на крок попереду більш досвідчених гравців або старожилів на ринку.
 • Зможете вибудувати більш грамотну конкурентну стратегію гри на ринку. Будете розуміти розмір оборотного капіталу в співвідношенні до конкретної частки на ринку того чи іншого продукту. Зможете максимально грамотно встановити фокус на тій чи іншій товарній позиції.

Маркетинговий Аналіз - це ще не все

Провівши маркетингові дослідження в ринку ємності поставок імпорту чи експорту, не забувайте, що завтра будуть вас аналізувати ваші – а отже з першого входу в ринок будуть за вами дивитися та спостерігати. Для наших клієнтів ми максимально підготували ефективні моделі поставок товарів, щоб вони були максимально конкурентно спроможними на ринку, як на внутрішньому, так і на зовнішньому.

…і знаходяться слабкі ланки, на які власники бізнесу звертають увагу не одразу, а тільки при яскраво виражених скаргах з боку партнерів або збагаченні третіх осіб.

Внутрішній стрес-тест аудит вашої ЗЕД

Рекомендуємо робити незалежні стрес-тести або митний аудит товарних поставок, незалежні перевірки якості митного оформлення вантажу – це єдиний спосіб бачити реальну картину, що у вас відбувається в логістиці. Ви зможете завжди навести точну систему координат вашого бізнесу в тому чи іншому ринку, і бути максимально конкурентоспроможним.

Що ми можемо ще розповісти про цю послугу?

Актуальність маркетингового дослідження

Наше дослідження вкрай важливе для будь-якого підприємства, яке займається імпортом/експортом і хоче зрозуміти своє місце на ринку. Це не просто гучні слова, це частина стратегії на випередження, яку ми проповідуємо у ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА.

Цитуючи великого гросмейстера «Головне в шахах – це не те, на скільки ходів вперед ти думаєш, а те, як ти аналізуєш поточну ситуацію» – Гаррі Кімович Каспаров

Єдиний виняток, якщо ви монополіст.

Дані для маркетингового дослідження

Дані для нашого аналізу ми беремо з відкритих офіційних баз даних і власних надійних закритих джерел.

Ми вміємо правильно читати їх, розуміти причину та наслідок дій як гравців ринку, так і контролюючих органів.

Наші дослідження – це не «ворожіння на кавовій гущі», а скрупульозний аналіз сухих цифр, виявлення закономірностей і розшифровка аномалій.

Застосування дослідження

Головна сфера застосування маркетингового дослідження – це побудова та коригування наявної стратегії. Адже, щоб перемогти в конкурентній війні, вам потрібен розроблений план битви.

Також, якщо ви тільки виходите на ринок, воно допоможе вам побачити ситуацію та всі підводні камені.

В даному випадку ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА буде вашим провідником у світі зовнішньоекономічної діяльності, а надалі улюбленим та надійним партнером.

Як часто необхідно проводити маркетингове дослідження

На це питання немає однозначної відповіді, все дуже залежить від динаміки ринку, а також поведінки гравців на ньому.

Іноді ситуація змінюється мало не щомісяця, особливо коли в Україну заходять великі компанії, а іноді роками спостерігається жахливо стабільна картина.

Щоб тримати руку на пульсі, в більшості випадків ми рекомендуємо робити маркетингове дослідження 2 рази на рік.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки коштує маркетингове дослідження?

Ми пропонуємо два варіанти вирішення: експрес зріз ринку чи за конкретний проміжок часу.

 1. Експрес дослідження буде коштувати, точно, не дорожче ваших потенційно допущених помилок. Зробіть заявку, і ви будете приємно здивовані можливостями, які відкриються перед вами.
 2. Ціна повного та глибокого маркетингового дослідження ємності ринку імпорту чи експорту залежить від багатьох показників: скільки товарів ви хочете поставити для аналізу, який період ви хочете аналізувати, хто є ваш конкурент і яку частку ринку він займає на сьогодні, індикативна вартість товару, розуміння динаміки ринку, тощо.
Для чого потрібно маркетингове дослідження ринку?

Якщо коротко:

 • Зрозуміти наявну ситуацію на ринку
 • Зрозуміти, які шляхи поставок використовую ваші конкуренти
 • Знайти нових постачальників і клієнтів
 • Оптимізувати свої шляхи поставок
 • Ухвалювати більш ефективні рішення в сфері імпорту/експорту
Наскільки швидко послуга окупиться?

Окупність не змусить себе довго чекати – маркетинговий аналіз ви окупите при наступній поставці товарів.

Чи можна себе, як суб'єкта ЗЕД, приховати від аналізу моїх конкурентів?

Так, звичайно, можна, і є ряд успішно реалізованих кейсів, починаючи від українських заводів виробників і закінчуючи європейськими великими заводами.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

КАЛНИБОЛОЦКИЙ РОМАН
Виконавчий директор

Залишилися ще запитання?
Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right