ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Ваш помічник в організації зовнішньоекономічної діяльності.
Наша компанія допомагає здійснювати імпортно-експортні операції по всьому світу.

Раді познайомитися з вами

Коротко про нас:

Компанія ВР-ГРУП заснована в 2010 році, ми надаємо послуги в сфері митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги для імпортерів і експортерів, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, послуги митного термінала, послуги митного складу або складу тимчасового зберігання вантажів, оформлення вантажів на кордоні та в пункті пропуску, розмитнення автомобілів та спецтехніки, оформлення складних і нестандартних вантажів – обладнання, комплектних вантажів або б/у обладнання, куплених на аукціонах в різних точках світу.

Наша Місія

Декларуємо відповідальність!

СЬОГОДНІ

Наша компанія входить до складу управлінської компанії з організації господарської діяльності таких активів, як Київський річковий порт, Одеський портовий холодильник та інші річкові порти України. Ми боремося за розвиток річкової інфраструктури України та водних транспортних шляхів з Білоруссю, і розвиток судноплавства по Дніпру.

2018

Відкриття зони митного контролю Київський річковий порт. Розвиток річкової інфраструктури України та водних транспортних сполучень з Білоруссю.

2015

Відкриття представництв компанії по митному очищенню вантажів на кордонах України. Це охоплення основних транспортних шляхів Волинське-Ягодин, Закарпатське-Чоп, Южне-Одеса, Іллічівськ тоді ще

2013

Відкриття представництв компанії по митному очищенню вантажів на кордонах України. Це охоплення основних транспортних шляхів Волинське-Ягодин, Закарпатське-Чоп, Южне-Одеса, Чорноморськ.

2012

Реалізація потреб клієнта. Крос-компанія по бухгалтерських послугах B2B сектора з фокусом на компанії з господарською діяльністю зовнішньоекономічної торгівлі – портфель крос-сейла понад 50 компаній із загальною кількістю ЗЕД операцій під ключ в рік більше 3000 поставок.

2010

від ідеї до реалізації створення на ринку нової компанії з надання митно-брокерських послуг в Києві, надання нової якості та рівня сервісу, коли в основі завжди стоїть інтерес клієнта.

Професіоналізм

  • Наша команда – це найцінніше в компанії ВР-ГРУП, в штаті компанії митні брокери, які мають професійний досвід практичних наборів декларацій і митних оформлень понад 20 років. Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності і це не просто гучні слова – це рекомендації та подяки від наших дорогих клієнтів.
  • Ми створили команду професіоналів, які орієнтуються на «комфортний» результат для вашого бізнесу. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити вихід з найскладніших і нестандартних ситуацій.

Технічні можливості

  • Наш головний офіс розташований на базі логістичного комплексу Київський річковий порт, і це не просто так – ми хочемо бути біля витоків відновлення річкової логістики по Україні, організації та вирішення складних завдань в річкових перевезеннях.
  • Київський митний термінал Річпорт – це зона прибуття вантажного транспорту, це 2 км причалу й частина водного кордону України, це митні склади прямо на території комплексу, це склади тимчасового зберігання вантажів.
  • Географія діяльності компанії ВР-ГРУП охоплює майже всю Україну, ми маємо регіональні представництва майже в усіх областях країни, але найголовніше, що ми є у всіх вантажних пунктах пропуску України, таких як Ягодин, Ковель, Львів, Чоп, Бачівськ, нашої компанії сервісні офіси. Представництво в Одесі з частиною причальної лінії та складу з температурним режимом роботи. Порт Іллічівськ – митно-брокерські послуги та перевалка генеральних вантажів, і подальша організація логістики вантажу.

Наші послуги

Рекомендуємо перед стартом зовнішньоекономічної діяльності отримати консультацію митного брокера або митного юриста, ми даємо вам гарантію, що ви отримаєте максимальну кількість інсайтів і корисної інформації з оформлення імпортних чи експортних угод.

Замовити консультацію

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

  • Швидкість
  • Відповідальність
  • Надійність
  • Чесність
  • Конфіденційність

Що говорять наші шановні Клієнти про нас

Спеціально для вас ми зібрали відгуки наших Клієнтів в один короткий ролик, щоб показати, як найкращі компанії України ставляться до роботи з ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА.

ЛІЦЕНЗІЇ ТА СВІДОЦТВА

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Наша команда завжди працює над поліпшенням якості вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦЯ МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ЗАСНОВНИК І КЕРІВНИК ОНЛАЙН АВТО ЕКСПОРТ

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

КАЛНИБОЛОЦКИЙ РОМАН
Виконавчий директор

Залишилися ще запитання?
Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right