Спецтехніка з Європи і США

У розмитненні важкої техніки є безліч нюансів, які неможливо знати, не пропрацювавши в цьому секторі декілька років. Особливо складним є аргументація декларованої вартості у відповідному національному органі. Адже якщо не відстоювати свої інтереси, то сума державних платежів і зборів може зрости в кілька разів.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості розмитнення спецтехніки

СПЕЦТЕХНІКА із США

 • Привезти важку техніку з США – це абсолютно правильне рішення, якщо ви хочете оптимізувати свої фінансові витрати. Єдиним тонким моментом є логістика постачання, оскільки вона відбувається морем. Але якщо у вас є 4-8 тижнів часу, то спецтехніка з Америки – однозначно правильний вибір.
 • Варто врахувати, що платежі на “американській стороні” (вартість аукціонного збору, вартість експедитора за кордоном, погрузка техніки на судно, вартість транспортування судном і ін.) Включаються до митної вартості ввезеної техніки і враховуються при розрахунку сплати податкового навантаження і мит при розмитненні.
 • У нас є власне представництво в США. Для вас з цього випливає декілька моментів:
  • Можливість реальної перевірки стану техніки до її відвантаження
  • Мінімізація витрат з логістики в США
  • Повний контроль на кожному етапі поставки
  • Як наслідок – мінімізація митних платежів і зборів в Україні.

Спецтехніка з будь-якої країни світу

 • Для нас абсолютно не грає ролі, з якої країни світу ви збираєтеся імпортувати техніку – ми допоможемо з організацією логістики та експедицією, а також оформленням всієї необхідної документації в країні експорту.
 • Доказ справедливості митної вартості (особливо якщо техніка Б/У) є складним і кропітким процесом. Але ми в цій справі набили руку, що допоможе вам знизити витрати в кілька разів.
 • Саме завдяки професійній та злагодженій роботі, чесності та прозорості, процес розмитнення займає мінімум часу і не вимагає від вас зайвих витрат.

Чому не варто занижувати вартість техніки?

Митна вартість імпортованої техніки прямо впливає на суму державних платежів і зборів. Тому у імпортерів часто виникає спокуса вказати в декларації меншу суму, щоб знизити це фінансове навантаження.

Слід враховувати, що у митної служби є ряд інструментів і методів для перевірки реалістичності зазначеної вартості. І якщо імпортер впіймається на подібній махінації, то виникне низка неприємних питань і кратне збільшення відрахувань на користь державного бюджету.

Ми у ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА допомагаємо імпортерам відстоятичесну митну вартість, щоб мінімізувати фінансові витрати на ввезенні спецтехніки.

Чому не варто користуватися послугами дешевих митних брокерів?

Дешевий митний брокер гірше дешевого стоматолога, адже він може завдати величезного болю вашому бюджету.

Коли бюджетний брокер стикається з незгодою митної служби щодо задекларованої вартості вантажу – він просто погоджується, тим самим прирікаючи своїх клієнтів на переплати. Такий брокер не що інше, як кур’єр, який навчився заповнювати бланки на митниці.

Авторитетні митні брокери, такі як ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА, вкрай цінують свою репутацію перед клієнтами та державними органами, і тому готують необхідні документи ще до виникнення спірних моментів, завжди захищають інтереси своїх клієнтів та аргументують кожну цифру перед державною митною службою.

ЩО ЩЕ ВАРТО ЗНАТИ ПРО РОЗМИТНЕННЯ СПЕЦТЕХНІКИ?

Розраховуйте фінансове навантаження

Працюючи з нами, ви будете точно знати коли, скільки і як вам необхідно заплатити, щоб мінімізувати витрати на імпорті.

Це дозволить вам правильно розподіляти гроші в часі та бути впевненим у відсутності незапланованих витрат.

Підготовка документів до кордону

Ми починаємо свою роботу ще до того, як техніка виїде з країни експорту. Ми готуємо весь пакет необхідних документів, щоб на кордоні не виникло затримок.

Для вас це означає максимально швидкий процес розмитнення і відсутність витрат через те, що техніка “зависла” на митниці.

Тонкощі проходження розмитнення

Як уже писалося раніше: розмитнення спецтехніки – це процес, який має безліч нюансів і деталей. Всі ці турботи ми беремо на себе.

Для вас це означає максимально комфортний процес ввезення техніки.

СЕРТИФІКАЦІЯ СПЕЦТЕХНІКИ

Сертифікація техніки є обов’язковою процедурою, якщо ви хочете її експлуатувати або продати на території України.

Ми допомагаємо нашим клієнтам підготувати техніку до цієї процедури і пройти її.

ДОСТАВКА І ПЕРЕВОЗКА СПЕЦТЕХНІКИ Ro-RO

Навіть якщо ваша техніка просто величезна і не входить до стандартного контейнеру, ми без проблем організуємо її перевезення.

Для цього ми використовуємо спеціальні судна та платформи, які дозволяють імпортувати техніку майже будь-яких розмірів.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ МИТНОЇ ВАРТОСТІ

Якщо митна служба не згодна з вартістю ввезеного вантажу, яку ви вказали в декларації, то сума платежів може збільшитися в кілька разів.

Щоб уникнути таких моментів, ми заздалегідь готуємо всі документи, щоб аргументувати митну вартість вашого вантажу.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки коштує розмитнення спецтехніки?

Визначення митної вартості буде залежати від низки факторів, вартості придбання за кордоном, виду самої спецтехніки, довжини доставки і тд.

Для більш точного прорахунку митних платежів – залиште заявку у нас на сайті, й з вами зв’яжеться наш митний брокер і надасть вам необхідну інформації.

Чи можете ви допомогти з сертифікацією спецтехніки?

Так, ми вам підкажемо адреси та порядок сертифікації спецтехніки.

Більш того, за необхідності можемо замість вас пройти всі необхідні процедури сертифікації.

Як перевірити гідравлічні вузли в спецтехніці б/у за кордоном?

Це важливий етап угоди, оскільки це не придбання автомобіля закордоном.

З практичного боку, найідеальніший спосіб, щоб ви знайшли фахівця з гідравліки, і він перевірив необхідні вузли б/у спецтехніки.

На американських аукціонах у нас є представник для інспекції і фахівці з перевірки гідравлічних вузлів. Підкреслюємо: ми завжди рекомендуємо збирати свою робочу групу, і щоб саме вона здійснювала процедуру перевірки.

Чи зможете ви забрати, розмитнити і доставити мені спецтехніку?

Для нас це найідеальніша модель співпраці з вами, коли наш клієнт дає завдання, де забрати вантаж? дату можливого відвантаження вантажу? і ми надалі займаємося підготовкою документів на доставку і розмитнення б/у спецтехніки

Як обійти затримки вантажу на митниці?

Відповідь одна. Потрібно добре документально підготуватися і бути готовим у будь-який момент почати відстоювати свої корпоративні інтереси щодо недопущення переплати на митниці.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right