Чому варто замовити перевезення

Ми уклали ексклюзивні договори з великими транспортно-логістичними компаніями щодо здійснення перевезень як наземним, морським, так і авіатранспортом.

Все, що від Вас потрібно, це заявка з зазначеними параметрами вантажу й адресами завантаження та вивантаження. Завдяки сучасним типам навігації, Ви завжди можете знати, де і в якому стані знаходиться Ваш вантаж.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості транспортної експедиції від VR GROUP CUSTOM LOGISTIC

Чому варто залишити заявку на перевезення?

 • Особливість нашої компанії полягає в тому, що ми комплексно підходимо до поставленого завдання клієнта, і як наслідок – наші клієнти віддають нам логістику на аутсорсинг, починаючи від організації транспортних послуг і закінчуючи митно-брокерськими послугами.
 • Наша команда знайде вихід з будь-якої ситуації, що склалася, при цьому в основі стоять завжди інтереси клієнта. Ми ставимося до грошей клієнта як до своїх, і наше завдання – щоб з нами співпрацювали не в одній угоді, а передавали нам весь ваш вантажопотік і ставали нашим адвокатом у комерційному секторі ринку України.

Що це вам дасть?

 • Таким чином наші клієнти позбавляються від головного болю організації доставки свого вантажу та пошуку транспорту, отримують 100% бездоганну якість надійної й ефективної послуги за розумні гроші.

ЩО ЩЕ ВАРТО ДІЗНАТИСЯ?

Ми давно не віримо в історію “ми найкращі в транспортних перевезеннях”. Чому? Немає ідеального перевізника. Є кращі в морських перевезеннях, в автоперевезеннях, в з/д перевезеннях і, звичайно ж в авіа, і точно так само за напрямками – у кожної компанії є сильні сторони з обслуговування вантажопотоків певних напрямків. Також дуже важливий чинник надійності перевізника чи лінії.

КОРИСНІ ВИСНОВКИ

Тому вантажопотік нашої компанії обслуговує ряд сильних експедиторів, кого ми відібрали з ринку, як кращих за певними критеріями, і в тому числі – ціна та якість. Дешеве перевезення – це за підсумком дороге перевезення, і питання часу, коли прийде рішення в цій формулі.

Що ми можемо ще розповісти про цю послугу?

Розмитнення на кордоні

Митне оформлення імпортних вантажів в режимі ЕА має передбачає за собою можливість оформлення вантажу на шляху прямування без огляду, але при спрацьовуванні ризику огляду – транспортний засіб має податися до огляду в регіональну митницю. Плюсом звичайно ж є той факт, що у вас завжди по суті товар потрапляє на територію України фактично вільним для товарообігу, іншими словами – після процедури митного оформлення вантажу ви можете прямувати безпосередньо на вивантаження, що скорочує час і логістичне плече доставки.

Працюємо з найкращими

Ми не знайшли на сьогодні кращих перевізників морським транспортом, з/д транспортом, авіа або авто міжнародні перевезення. У кожного перевізника є сильна та слабка сторона, також є сильні напрямки, маршрути, на яких вони максимально ефективні – видаватимуть ставки вартості транспорту.

Наша компанія працює з низкою найкращих і найсильніших, як перевізників, так і експедиторів, і для своїх клієнтів ми надаємо комплекс послуг з поставки вантажу.

Трекінг перевезення

У багатьох перевізників, з якими ми співпрацюємо, встановлена система контролю в онлайн режимі, і ви легко та вільно зможете відстежувати місце знаходження свого вантажу в будь-якій точці світу.

Розмитнення в пункті пропуску

Перетинаючи кордон України з імпортним вантажем, у наших клієнтів є можливість пройти процедуру митного оформлення вантажу прямо в пункті пропуску, і при спрацьовуванні ризику огляду системи АСАУР (автоматичної системи аналізу управління ризиками) ви отримуєте можливість огляду прямо в пункті пропуску без заїзду та оплати за послуги регіонального митно-логістичного терміналу.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО ТРАНСПОРТНУ ЕКСПЕДИЦІЮ

Які потрібні параметри для розрахунку перевезення? Характеристики вантажу?

Для розрахунку вартості транспорту в основі лежать такі запитання:

 1. Вид транспорту доставки – авто, море, з/д, авіа
 2. Країна відвантаження вантажу:
 3. Місто відвантаження:
 4. Країна одержання вантажу:
 5. Місто одержання:
 6. Вага вантажу:
 7. Об’єм вантажу:
 8. Тип вантажу:
 9. У складі збірного вантажу чи окрема машина
 10. Орієнтовна дата готовності вантажу до відвантаження

Ці запитання є в зручній формі вище, заповніть, будь ласка, і представник компанії з вами зв’яжеться вже з готовою відповіддю.

Чим відрізняється транспортна компанія від експедитора?

Ми давно не віримо в історію “ми найкращі в транспортних перевезеннях”.

Чому? Немає ідеального перевізника. Є кращі в морських перевезеннях, в автоперевезеннях, в з/д перевезеннях і, звичайно ж в авіа, і точно так само за напрямками – у кожної компанії є сильні сторони з обслуговування вантажопотоків певних напрямків. Також дуже важливий чинник надійності перевізника чи лінії.

Тому вантажопотік нашої компанії обслуговує ряд сильних експедиторів, кого ми відібрали з ринку, як кращих за певними критеріями, і в тому числі – ціна та якість. Дешеве перевезення – це за підсумком дороге перевезення, і питання часу, коли прийде рішення в цій формулі.

Експедитор – це посередник між власниками транспорту та замовником, з ними можна і потрібно працювати, адже у них один з кращих показників швидкості видачі прорахунків фрахту за заявками.

У цих історіях важливі критерії часу роботи на ринку, портфель постійних клієнтів, не разових, вага компанії в ринку, відгуки, ціни та якості послуги, можливість тримати відповідь, коли щось пішло не так в перевезенні, вчасно поставлені машини та швидкість пошуку машини на завантаження.

Як розрахувати ціну збірного вантажу?

У клієнтів є міф, що збірний вантаж розраховується як частка від ціни повної фури – це не коректно. Ціна збірного вантажу розраховується індивідуально, оскільки існують критерії: місце завантаження, вид вантажу, об’ємна маса вантажу та інші.

За скільки часу потрібно подавати заявку на завантаження?

В ідеалі подати заявку за тиждень до дати завантаження, також прийнятно за 2-3 дні.

Беремо до уваги: при терміновій заявці підвищується ризик збільшення вартості перевезення або відсутності транспорту, тому заявку на транспорт надійно дати за тиждень – це питання грамотного бізнес-процесу компанії та компетенції центру відповідальності, що відповідає за організацію зовнішньоекономічної діяльності логістики підприємства.

Іншими словами, формула наступна: вчасно подана заявка дорівнює зниженому рівню стресу при організації поставки та комфортна ціна на фрахт.

Які документи мені потрібні, щоб привезти вантаж з-за кордону?

Рекомендуємо вам подивитися питання, пов’язані з організацією зовнішньоекономічної діяльності та митного оформлення.

Габарити обладнання та техніки?

Привезіть мені, наприклад: обладнання … лінію … або трактор чи комбайн, тощо

Важливо перед подачею машини на завантаження з’ясувати розміри габаритів, оскільки просто при подачі транспорту, вантаж може не влізти в транспорт. Опрацювання перевезення негабаритних вантажів вимагає більш детального підрахунку.

Чи робить клієнт сертифікат Євро1?

Купуючи вантаж в Європі, звертайте увагу, що може бути вантаж не Європейського походження, і вам ніхто не видасть за підсумком сертифікат Євро1 для митного оформлення по більш пільговому тарифу, умовно, на б/у вантажі можна, зокрема, отримати сертифікат Євро1, але це дуже складна процедура.

У мене є свій бусик і я хочу привезти вантаж із Європи. Можна?

Ні, не можна, тому що потрібно мати міжнародну ліцензію на перевезення навіть на бусі.

Або можна виконати перевезення, але фрахт збільшитися на суму штрафу в державу.

Чи потрібен дозвіл на перевезення небезпечного вантажу ADR при обмеженій його кількості?

Є спеціалізована програма, в якій можна розрахувати, чи потрапляє цей вантаж в категорію небезпечного, чи ні. Тому зверніться до нас, заповнивши будь-яку зручну форму на сайті, і ми вам прорахуємо ваш запит.

Відстій транспорту у водія? Чому машина стоїть, а не їде?

Так, у всьому світі водії працюють за регламентом праці та відпочинку водія. Такі ситуації виникають при довгому маршруті, коли маршрут понад 500 км. В Україні посилили перевірки, але що стосується Європи – це дуже строго контролюється.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

ТАТЬЯНА ВЫСОКОМОРНАЯ
МИТНИЙ АГЕНТ

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right