Чому варто акредитувати свою компанію на митниці?

Будь-яку компанію варто одразу ж акредитувати на митниці. Після реєстрації юридичної особи в державних органах та отримання всіх необхідних документів або свідоцтв, варто наступним етапом акредитувати на митниці, оскільки це за замовченням розширює можливості вашого підприємства для ведення зовнішньо-економічної діяльності.

Якщо у вас є хоч одна думка про імпорт або експорт товарів, і ви хочете більш масштабно підходити до ринкових захоплень – ми наполегливо рекомендуємо бути готовим до цього, тобто до акредитації на митниці вашого підприємства.

Замовити
ЗАМОВИТИ

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

ОСОБЛИВОСТІ АКРЕДИТАЦІЇ КОМПАНІЇ НА МИТНИЦІ

Чому варто акредитувати компанію на митниці?

 • Формування історії на митниці – ви зменшите критерій ризику інтересу системи АСАУР (автоматична система аналізу та управління ризиками) при подальшому митному оформленні вантажу.
 • Ви зробили перший крок до розширення своєї господарської діяльності.
 • Відкриття для своєї компанії нових ринків.
 • Ви не будете везти вантаж “навмання”, ви завчасно збудуєте поставку вантажу і подальше митне оформлення вантажу, ви зменшите ризики переплат на митниці – отримавши потрібні консультації наших фахівців і митних брокерів.
 • Потенційний перехід в нову, більш дорослу лігу підприємств, і акредитація на митниці – це один з перших ваших кроків.

Що мені дасть акредитація на митниці?

 • З моменту акредитації підприємства на митниці, створюється історія суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності на митниці. Тобто, на момент перших дій з іноземними партнерами, ви отримуєте від митної системи певний кредит довіри.
 • Цінність даної послуги полягає в економії такого ресурсу як час, і в роботі на випередження. Існують випадки, коли швидка та вигідна угода не відбулася через відсутність юридичної можливості на зовнішньоекономічну діяльність

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ АКРЕДИТАЦІЇ НА МИТНИЦІ

Ви надсилаєте нам на пошту office@vrgroup.ua перелік документів для акредитації підприємства, і наш митний брокер набирає картку акредитації:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • Копія паспорта громадянина України (сторінки №1,2,3,4) та копія ідентифікаційного коду директора;
 • Копія паспорта громадянина України (сторінки №1,2,3,4) та копія ідентифікаційного коду уповноваженої особи по роботі з митницею (якщо така особа є)
 • Виписка з реєстру платників податку (єдиного або ПДВ);
 • Інформація про наявність відкритих чинних рахунків у валюті України та в іноземній валюті, які будуть використовуватися під час зовнішньоекономічної діяльності підприємства (МФО та ЄДРПОУ банку).

ЯК МИ РОБИМО АКРЕДИТАЦІЮ НА МИТНИЦІ?

Наш митний брокер заповнює Форму заяви №1-ЗЕД “Про постановку на облік особи, яка здійснює операцій з товарами”.

Підписання оригіналу заяви замовником.

Для внесення юридичної особи або фізичної особи-підприємця до реєстру учасників зовнішньоекономічної діяльності, на митницю подаються заява і додатки, а саме:

 • Договір про надання митно-брокерських послуг;
 • Виписка з реєстру митних брокерів, що засвідчує дозвіл на здійснення митно-брокерської діяльності;
 • Копія паспорта агента з митного оформлення, що представляє інтереси клієнта.
 • Митний брокер отримує Виписку з реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, і засвідчує факт акредитації учасника ЗЕД.

Що ми можемо ще розповісти про акредитації на митниці?

Перше митне оформлення вантажу архі важливо!!!

Будьте готові до сюрпризів на митниці при першій поставці товару, оскільки ви новий гравець в лізі імпортерів і експортерів, і до вас точно буде виявлена цікавість, як з боку конкурентів (наприклад, якщо цей ринок вони відстежують), так і з боку контролюючих органів. Тому підготовка пакету документів надважлива, як і перше митне оформлення. Оформлення вантажу може пройти легко і рівнесенько, а може проходити досить складно, і вам варто знати, що митний брокер повинен бути сильним і авторитетним представником ваших інтересів і грамотно вбудовувати лінію захисту.

Робота відмінного митного брокера дуже за своїм сенсом і змістом нагадує роботу відмінного адвоката.

Підготовка та перевірка пакету документів для митного оформлення вантажу важлива !!!

Готуйте завчасно пакет документів для розмитнення вантажу або його замитнення.

У вас митне оформлення вантажу в режимі експорт чи імпорт, без різниці, вам варто знати, що максимально якісно підготувавши і пропрацювавши пакет документів для розмитнення або замитнення вантажу, ви уникнете неприємних сюрпризів на митниці при митному оформленні вантажу, від оплат за простій транспорту до переплат на митниці.

Якщо ви експортер, ваш контрагент буде вам тільки вдячний за повний і якісний пакет документів для митного оформлення вантажу в країні одержувача.

Митне оформлення імпортних вантажів.

Після акредитації компанії на митниці, ви готові до митного оформлення імпортних вантажів. Варто знати, що перше митне оформлення в 100% ймовірності буде з оглядом відповідних служб, а це означає, що буде обов’язковий заїзд в зону митного контролю на митно-логістичному терміналі й оплатою в подальшому цієї послуги. Ціни в Україні варіюються від 400 до 3000 гривень за заїзд транспортного засобу, і це нормальна процедура при першій поставці вантажу.

Пропрацювавши якісно модель логістики з нашими фахівцями, ви зможете отримати можливість оформлення на кордоні імпорту в режимі імпорт 40ЕА без заїзду на митний термінал, або в пункті пропуску імпорт 40АА з можливістю огляду прямо на кордоні, що значно зменшить і оптимізує модель логістики.

Митне оформлення експортних вантажів.

Після акредитації компанії на митниці, ви готові до оформлення експортних вантажів. Варто обов’язково опрацювати фінансову модель по поверненню ПДВ і модель логістики митного оформлення вантажу на шляху проходження.

Якщо ви виробник продукції, вам варто задуматися про отримання спеціального статусу уповноваженого експортера, що за собою потягне масу позитивних динамік для вашого бізнесу. Якщо у вас є питання – рекомендуємо записатися на консультацію до наших митних брокерів.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ НА МИТНИЦІ

Що потрібно для акредитації?
 1. Підписати договір про надання комплексу митно-брокерських послуг. І далі за списком.
 2. Свідоцтво про державну реєстрацію або Витяг (Виписка) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (якісна скан. копія);
 3. Копія паспорта громадянина України (сторінки №1,2,3,4) та копія ідентифікаційного коду директора (якісні скан. копії);
 4. Копія паспорта громадянина України (сторінки №1,2,3,4) та копія ідентифікаційного коду уповноваженої особи по роботі з митницею (якщо така особа) (якісні скан. копії);
 5. Виписка з Реєстру платників податку (єдиного або ПДВ) (якісна скан. копія);
 6. Інформація про наявність відкритих чинних рахунків у валюті України та в іноземній валюті, які будуть використовуватися під час зовнішньоекономічної діяльності підприємства (МФО та ЄДРПОУ банку).
 7. Підписати заяву про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами, яку ми швидко та якісно заповнюємо.
Навіщо потрібна акредитація?

Акредитація – це реєстрація юридичної або фізичної особи-підприємця на митниці з метою ведення будь-якої зовнішньоекономічної діяльності.

Згідно з ст. 455 Митного Кодексу України, всі особи, які ведуть операції з товарами, зобов’язані пройти постановку на облік з присвоєнням унікального ідентифікаційного номера. А також якщо особи, які ведуть операції з товарами, не перебувають на обліку, то це є причиною відмови прийняття митної декларації.

Чи може ФОП займатися імпортом або експортом?

Приватний підприємець має ті самі права для ведення зовнішньоекономічної діяльності, що і будь-яке підприємство.

Скільки часу займе процедура акредитації?

Наша компанія проведе акредитацію вашого підприємства протягом одного робочого дня з моменту надання нам всіх необхідних документів (дивіться перелік документів перерахованих вище).

Чому потрібно робити переакредитацію?

Переакредитація проводиться в разі заміни юридичної адреси підприємства, зміни керівника, при внесенні змін до статуту підприємства чи інших даних про суб’єкта.

Який перелік документів необхідний для акредитації на митниці?
 1. Підписати договір про надання комплексу митно-брокерських послуг. І далі за списком.
 2. Свідоцтво про державну реєстрацію або Витяг (Виписка) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (якісна скан. копія);
 3. Копія паспорта громадянина України (сторінки №1,2,3,4) та копія ідентифікаційного коду уповноваженої особи по роботі з митницею (якщо така особа) (якісні скан. копії);
 4. Підписати заяву про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами, яку ми швидко та якісно заповнюємо.
Скільки діє акредитація?

Акредитація підприємства на митниці відбувається одноразово, на весь період існування юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Як часто проходити акредитацію на митниці?

Акредитація підприємства на митниці відбувається одноразово, але при змінах в даних підприємства (юридична адреса, дані про директора і про відповідальну особу по роботі з митницею, якщо така є і т.д.) необхідно відповідно внести зміни в облікову картку вашого підприємства в митних органах України.

Чи можу я отримати відмову в акредитації?

Так. Згідно з Наказом Міністерства фінансів України №552 від15.06.2015 ” Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами “.

Де знайти офіційний текст порядку взяття на облік / порядку акредитації на митниці?

Наказ Міністерства фінансів України №552 від 15.06.2015″ Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами “.

Скільки коштує пройти акредитацію?

Проходження процедури акредитації підприємства на митниці коштує – 2600 грн.

В цю вартість також входить консультація митного брокера під час вашого першого імпорту або експорту.

Переакредитація коштує – 1500 грн. та не включає консультацію.

*За необхідності акредитація на митниці відбувається за 1 робочий день.

У чому різниця між цінами за акредитацію?

Різниця цін залежить в першу чергу від якості та часу виконання послуги.

Найголовніше – це яку цінність ви отримаєте після первинної акредитації на митниці підприємства, а це саме консультація митного брокера та профільних фахівців, в якій ми вам пояснимо або розробимо найефективнішу модель митної логістики для вашого підприємства з урахуванням вашої фінансової моделі.

Будьте впевнені – ви залишитеся задоволені та здивовані якісним підходом наших фахівців до поставлених завдань.

Компанії, які нам довіряють свою зовнішньоекономічну діяльність, не один раз доводять, що ці суб’єкти ЗЕД щось точно знають, чому вони вибрали собі в партнери саме компанію ВР ГРУП.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right