Чому варто скористатися митним терміналом "Київський річковий порт"?

На території вантажного терміналу “Київський річковий порт” розташована зона митного контролю загальною площею – 10 435 м2, де є можливість провести митне очищення імпортних вантажів, а також здійснити митне оформлення вантажів, які відправляються в режимі експорт з території України.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати працювати з митно-логістичним терміналом?

Як скористатися послугою митно-логістичного терміналу?

Особливості

Київського Річкового Порту

  • Унікальність зони митного контролю “Київський річковий порт”
  • Можливість здійснення мультимодальних перевезень
  • Розташування біля центру столиці
  • На причалі знаходиться окремий контрольно-пропускний пункт “Київ” (прикордонний перехід)
  • Відносно недорогі ціни на послуги митного терміналу

Особливість української митної системи

Українська митна система постійно піддається реформуванню, відбувається багато змін в митному законодавстві й існує тенденція скорочення зон митного прибуття і максимально більше вантажів переводити на митне оформлення на кордонах України безпосередньо в прикордонних переходах.

Впевненість в завтра

Як вже говорилося раніше, на території Київського річкового порту в 2017 р. постановою Кабінету міністрів було створено окремий контрольно-пропускний пункт “Київ” (прикордонний перехід), що унеможливлює скорочення зони митного контролю, оскільки відносно вантажів, що прибувають в прикордонний перехід “Київ”, необхідно проводити митне оформлення.

Що ще варто знати про митний термінал?

Унікальність ЛОКАЦІЇ

Унікальність Зони митного контролю “Київський річковий порт” полягає в можливості оформлення вантажів, що прибувають трьома видами транспорту: вантажним, залізничним і річковим, такою можливістю не може похвалитися жоден вантажний термінал

ОПЕРАТИВНІСТЬ логістики

Розташування Зони митного контролю на правому березі на кордоні з лівим берегом, біля центру столиці, дає можливість оперативно доставляти вантажі по всьому місту навіть під час години пік.

Річкові вантажі

На причалі знаходиться окремий контрольно-пропускний пункт “Київ” (прикордонний перехід), що дозволяє приймати вантажі міжнародного річкового сполучення й оформляти тимчасове ввезення або вивезення яхт, які ходять під прапорами різних країн світу.

Можливості ТЕРМІНАЛА

Можливість здійснення мультимодальних перевезень, задіявши річку, з/д вагони і вантажний транспорт – якщо специфіка вашого вантажу або логістики не дозволяє здійснити доставку одним видом транспорту. Ми можемо організувати мультимодальне перевезення, наприклад, коли вантаж приходить з/д транспортом – ми його перенавантажуємо у вантажний автомобіль, також можна залучити річкові перевезення.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ про митний термінал

Скільки коштує термінал в Києві, скільки коштує другий день на терміналі?

Вартість оформлення на митно-логістичному терміналі в зоні Києва, коливається від 1000 грн. до 2600 грн. і вище, кожен другий день перебування транспортного засобу коштує від 200 до 650 грн.

*Вартість терміналу ПрАТ “КИЇВПОРТ” 1440 грн. з ПДВ. станом на 17.08.2021

Чи є у вас митний термінал на кордоні?

На балансі наших потужностей немає митного термінала на кордоні, але нам не важко буде розмитнити та розмістити ваш вантаж на будь-якому митному терміналі в будь-якій точці України або біля кордону, оскільки в нас є представництва нашої компанії за всіма основними транспортним потокам України й у всіх великих прикордонних переходах.

Оформлення імпорту без заїзду на митний термінал в режимі ЕА або АА, в чому відмінність?

Оформлення в режимі ЕА являє собою подачу попередньої митної декларації з повним заповненням даних для можливості повного відпуску товарів, після переміщення товару через кордон. Тобто, в режимі ЕА оформлення може відбуватися всередині митниці, але без заїзду транспортного засобу в зону митного контролю. Звертаємо увагу, що в цьому режимі не можна оформляти підакцизні товари.

Оформлення в режимі АА передбачає оформлення вантажу на кордоні прямо в пункті пропуску, що успішно робить наша компанія.

Оформлення імпорту без заїзду на митний термінал?

Оформлення імпорту без заїзду на термінал передбачає оформлення в режимі ЕА, що в свою чергу становить подачу попередньої декларації з повним заповненням даних для можливості повного відпуску товарів, після переміщення товару через кордон. Митним кодексом передбачаються обмеження, що стосуються оформлення в цьому режимі підакцизних товарів, вони оформляються тільки з заїздом на термінал.

Що таке ЗМК?

ЗМК (зона митного контролю) регулюється главою 48 МКУ (Митного кодексу України) – це спеціально обладнана територія, в якій знаходяться вантажі під митним контролем для проведення з ними митних формальностей.

Чому вантаж повинен заїхати в ЗМК, а не виїхати одразу на вивантаження?

Згідно із законодавством України, всі експортні й імпортні вантажі підлягають митному оформленню, конкретно зона митного контролю й призначена для таких господарських операцій.

Чому стягується плата за в'їзд в ЗМК?

Зона митного контролю, як правило, знаходиться на території вантажного термінала, який знаходиться в приватній або спільній власності. Юридична особа має ряд підписаних господарських і адміністративних договорів з адміністрацією митниці.

Для отримання статусу ЗМК, вантажний термінал повинен виконати певні умови перед митним органом, щоб забезпечити стабільну та безпечну роботу всього бізнес-процесу, починаючи з організації роботи вантажників і закінчуючи митними інспекторами, відповідно – на балансі вантажного терміналу має бути спеціальне обладнання та приміщення для здійснення даних процедур.

Хто несе відповідальність за збереження вантажу в ЗМК?

За збереження вантажу в ЗМК несе відповідальність безпосередньо власник вантажного термінала, в його завдання входить забезпечити безперервне відео спостереження, контрольно-пропускні пункти й організувати охорону ЗМК.

Яким митним терміналом краще скористатися в Києві?

З огляду на великі затори в Києві, з точки зору логістики, найкраще користуватися послугами митного термінала, який найближче до місця розташування вашого складу або місця вивантаження вашого розмитненого вже вантажу, або біля якого є хороша транспортна розв’язка. Але для нас і наших клієнтів – це другорядний критерій, чому?

Першорядний і найважливіший критерій – це екосистема розмитнення вантажу, щоб вам не викручували руки у відділі тарифів, контрабанда не розповідала, що коробка цукерок це контрабанда, або через рекламні матеріали, які вам один раз на рік можуть передати ваші постачальники, оскільки в Європі це рівень норми, а як наслідок – потрапляєте під протокол і навіть конфіскацію вантажу і т.д.

Адже достатньо просто задекларувати ваші помилки або ваших партнерів-постачальників, і заплатити з цього розумні податки, а не хабарі.

У нас є клієнти, які їдуть з Одеси розмитнюватись до Києва і після повертаються на вивантаження в Одесу, тому позиція заторів і комфортного розташування точно за підсумком на другому місці, особливо для досвідчених імпортерів.

Так, ми клієнтоорієнтовані, так, інтереси клієнта в основі, так, портрет нашого клієнта – це білий імпорт, так – у нас ви нічого не знайдете (цей посил для любителів покрутити руки), ми за сплату податків і за чесні гри. Не помиляється той, хто нічого не робить.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

  • Швидкість
  • Відповідальність
  • Надійність
  • Чесність
  • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right