Коротко про консультування митного брокера з питань зовнішньоекономічної діяльності.

Багато з починань були реалізовані з нерентабельним результатом або ж не були реалізовані взагалі з простої та банальної причини: суб’єкт ЗЕД був просто не готовий до ускладнень, не був попереджений! В цьому випадку прислів’я «Попереджений – отже озброєний!» як ніколи доречне. Не повторюйте класичних помилок і мінімізуйте ризики правильною організацією. Отримавши консультацію митного брокера, яка в майбутньому буде авансовим платежем при першому митному оформленні вантажу для вас, ви точно нічого не втратите, а тільки підсилите зі старту свої позиції на ринку, оскільки митне оформлення вантажу дуже сильно впливає на собівартість товару та збереження ваших нервів.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості проведення консультації митного брокера

Чому варто замовити консультацію?

 • Часто буває, коли навіть налагоджені шляхи поставок мають величезний потенціал для оптимізації. Ми дивимося на вашу ЗЕД свіжим поглядом через призму багатьох років досвіду десятка вузькопрофільних фахівців. Саме такий професійний підхід допомагає нам економити гроші наших клієнтів. Адже наше завдання не тільки зробити вашу зовнішньоекономічну діяльність комфортнішою, але і вигіднішою.

Що ви отримаєте в результаті?

 • Фінальний результат нашої консультації митного брокера – це конкретний план або чек-лист дій, прописаний на папері. Ви зможете до нього звертатися і самостійно оптимізувати вузькі місця, як за інструкцією. А якщо вам все сподобається, то зможете звернутися до нас, і ми візьмемо на себе відповідальність за ваші митно-логістичні транзакції, а ви побачите економічно обґрунтовану вигоду в цифрах від співпраці з нами.

Чому варто отримати консультацію митного брокера

 • Ми детально вивчимо поставлене завдання
 • Аналіз вхідної документації поставки та коригування неточностей
 • Аналіз на можливість отримання пільгових ставок розмитнення вантажу
 • Підбір та детальне опрацювання коду УКТЗЕД
 • У нас смачна кава

Вигоди, які ви отримаєте після консультації

 • Аналіз можливих ризиків поставки
 • Шляхи вирішення можливих виникаючих підзавдань
 • Калькуляція всіх витрат
 • Визначення необхідних дозвільних документів
 • Розрахунок оптимального логістичного маршруту поставки

Що варто знати про консультації митного брокера

Аналіз та план дій

Ми повністю аналізуємо Вашу Ідею та даємо максимально вигідний для Вас план дій для її досягнення.

Планування фінансових потоків

Ми прораховуємо всі можливі витрати в митному очищенню вантажу та його доставки в Україну, для більш точного фінансового планування і побудови фінансової моделі.

Митні документи

Ми надаємо перелік необхідних документів для митного оформлення вантажу на регіональній митниці або розмитнимо вантаж на кордоні.

Оптимальні рішення – вихід є завжди

Ми готуємо всі можливі дозвільні документи та беремо на себе розв’язання логістичних задач з максимальною вигодою для Вас.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки коштує Ваша консультація?

Консультація коштує 2700 гривень без ПДВ і буде враховуватися – увійде до вартості першого митного оформлення при наданні митно-брокерських послуг нашою компанією.

Який необхідний перелік документів для імпорту?

Повний перелік документів залежить від коду товару згідно з УКТЗЕД та особливостей оформлення, але стандартним є: контракт, інвойс, пакувальний лист, транспортний документ.

Коли потрібно надати документи для перевірки?

Якомога скоріше! Мета: швидке та якісне оформлення без переплат на митницю вашого вантажу, тому ми повинні заздалегідь проаналізувати всі відповідні документи й надати свої рецензії.

Надсилайте нам на пошту office@vrgroup.ua пакет ваших документів з коротким описом ваших побажань по ЗЕД, і наш митний брокер з вами зв’яжеться.

Які дозвільні документи необхідні для митного оформлення?

Все залежить в першу чергу від коду товару згідно з УКТЗЕД (Український Класифікатор Товарів Зовнішньоекономічної Діяльності, класифікатор містить 21 розділ, які розділені на товарні групи. Коди УКТЗЕД складаються з 10 цифр. У митній декларації вказується повний код товару (10 цифр). Грамотно підібравши код товару та збудувавши правильно документальний захист, ви обійдете переплати і не будете займатися подальшим поверненням митних платежів. Підбір коду товару – досить скрупульозна та кропітка робота, що вимагає уваги і досвіду митного брокера.

Тому, надсилайте нам на пошту office@vrgroup.ua технічний опис товару, наш митний брокер з вами зв’яжеться, поставить додаткові питання, і ви зможете отримати дистанційно консультацію митного брокера та товарну довідку з описом нетарифного регулювання. Іншими словами – які дозвільні документи вам необхідно буде отримати для імпорту чи експорту вашої групи товарів, і яке податкове навантаження ляже при ЗЕД.

Вартість консультації митного брокера складе 2700 гривень і буде авансовим платежем при наступних оформленнях вантажу.

Як я можу заощадити?

За відповіддю приходьте до нас на консультацію митного брокера. За необхідності ми завжди можемо запросити на зустріч керівника напряму бухгалтерських послуг в тому числі, і ви отримаєте максимально якісну консультацію.

Телефонуйте, ми раді новим партнерам.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right