Яхта з будь-якої країни світу

Ми займаємося розмитненням яхт “під ключ”. Вам не буде необхідності хвилюватися: як вона добереться до України, які документи необхідно підготувати в країні експорту, які документи потрібно підготувати в країні імпорту, яка форма та порядок всіх процедур. Усі ці турботи на себе візьме ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості розмитнення яхт

Яхти з США

 • Купити яхту в США – це оптимальне рішення, якщо ви знаєтеся на суднах і бажаєте зробити максимально вигідне вкладення. Єдиний нюанс, що доставка через пів світу займає час, але завдяки налагодженим процесам ми скоротили термін поставки до 33 днів.
 • Також перевагою даного способу є те, що фінансове навантаження розподіляється по часу, і ви можете більш оптимально використовувати грошові потоки.
 • Необхідно пам’ятати, що витрати на “американській стороні” (доставка до порту, аукціонний збір, експедиція і т.п.) враховуються при формуванні митної вартості, і як наслідок – державних мит.
 • Тому співпрацюючи з ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА, ви отримуєте не лише якісний сервіс, а й оптимізацію витрат за рахунок скорочення витрат у США та на українському кордоні.

Яхти з будь-якої країни світу

 • Нам без різниці, з якої країни світу прибуде ваша яхта – ми завжди раді допомогти. Ми знаємо всю процедуру досконально, заздалегідь готуємо всі необхідні документи та враховуємо всі можливі ситуації.
 • Наші фахівці – експерти у сфері відстоювання митної вартості та мають відповідну репутацію в державних органах.
 • Завдяки налагодженим бізнес-процесам, чіткому розумінню нормативно-правової бази та десятиріччю досвіду, процес розмитнення яхти займе мінімум часу і не призведе до непередбачених витрат.

Чому не варто занижувати вартість судна?

Іноді при розмитненні плавзасобу виникає спокуса заощадити гроші та знизити його вартість в декларації. Звісно, на перший погляд, це має вагомі плюси у вигляді мінімізації митних платежів, але якщо заглибитися в це питання, то ризики можуть бути занадто серйозними.

У митної служби України є ряд інструментів і методик, які дозволяють обчислити реальну вартість судна, і якщо вона не співпаде з вказаною в декларації, то виникне низка не найприємніших питань. І під питаннями в даному випадку ми маємо на увазі платежі на користь державного бюджету України.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА має величезний досвід у відстоюванні чесної митної ціни, що дозволяє нам економити гроші наших клієнтів.

Чому не варто користуватися послугами дешевих митних брокерів?

Дешевий митний брокер гірше дешевого стоматолога. Якщо в історії зі стоматологом буде просто боляче, то в історії з брокером – боляче фінансово, а ще загрожує репутаційними втратами в очах митних органів.

Зазвичай бюджетні брокери – це кур’єри, які носять папірці від кабінету до кабінету, і їх абсолютно не обходять додаткові витрати їхніх клієнтів, оптимізація шляхів поставок й інші деталі, які можуть виявитися суттєвими.

У свою чергу митні брокери з репутацією, як ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА, завжди націлені на довгострокову співпрацю, і тому захищають інтереси своїх клієнтів перед контролюючими службами.

Дуже важливо, щоб ваш митний брокер заслуговував вашу довіру своїми реальними діями.

ЩО ЩЕ ВАРТО ЗНАТИ ПРО РОЗМИТНЕННЯ ЯХТИ?

Розраховуйте фінансове навантаження

Разом з ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА ви точно знатимете суми всіх платежів, державних мит та інших витрат, пов’язаних з розмитненням яхти.

Це дозволить вам максимально ефективно розподілити свій грошовий потік і уникнути додаткових витрат (котрі могли б виникнути), які неможливо буде компенсувати в подальшому.

Підготовка документів до кордону

Ми не сидимо склавши руки, доки ваша яхта прямує в Україну. Ми завжди працюємо на випередження, тому заздалегідь готуємо всі необхідні документи в країні експорту, і до моменту прибуття яхти на кордон України у вас усе буде готово.

Тонкощі проходження розмитнення

Ми знаємо абсолютно всі тонкощі проходження процесу розмитнення яхти: де і в якій формі необхідно внести платежі, як підготувати документи, яка технічна документація повинна бути.

Працюючи з нами, вам не потрібно вивчати всю нормативно-правову базу, а лише передати нам відповідальність за проходження всього процесу.

Зволікання штрафу подібне

Затримки в процесі розмитнення тягнуть за собою пристойні штрафи, а в деяких випадках навіть конфіскацію плавзасобу.

Ми страхуємо наших клієнтів від непотрібних фінансових ризиків, і допомагаємо все зробити вчасно.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які документи потрібно мати для розмитнення яхти?

Для юридичної особи:

 1. Інвойс
 2. Коносамент і CMR (якщо яхта транспортувалася автомобілем)
 3. Свідоцтво про реєстрацію плавзасоби (техпаспорт)
 4. Свідоцтво про зняття з обліку в країні експорту
 5. Договір з продавцем
 6. Договір про надання митно – брокерських послуг

Для фізичної особи:

 1. Інвойс
 2. Коносамент і CMR (якщо яхта транспортувалася автомобілем)
 3. Свідоцтво про реєстрацію плавзасоби (техпаспорт)
 4. Свідоцтво про зняття з обліку в країні експорту
 5. Копія паспорта громадянина України стр.1-2, сторінка останнього місця прописки
 6. ІПН
 7. Договір про надання митно – брокерських послуг або довіреність
Як нараховуються митні платежі за яхту? Як розрахувати розмитнення яхти?
 1. До митної вартості яхти включається не тільки вартість самого плавзасобу, як багато хто думає, а й всі офіційні витрати, які супроводжували яхту на шляху до кордону України.
 2. Розрахунок розмитнення яхти:
 • Формування митної вартості – (вартість яхти + вартість доставки й інших витрат до кордону).
 • Формування суми митних платежів – 10% від митної вартості
Яка послідовність митного оформлення яхти?
 1. Заявка на митне оформлення яхти, катера, човна;
 2. Консультація з усіх питань, що цікавлять;
 3. Підготовка та перевірка всіх документів для митного оформлення яхти;
 4. Підготовка митної декларації та її перевірка;
 5. Подача попередньої декларації на прикордонний перехід;
 6. Доставка яхти на митно-логістичний термінал внутрішньої митниці України;
 7. Внесення на рахунки ДМСУ (контролюючого органу за збором митних платежів) необхідної суми митних зборів;
 8. Подача основної декларації на митницю;
 9. Яхта розмитнена;
 10. Яхта поставлена на облік.
Чи важливий огляд яхти?

Так, важливий.

Тут ситуація така ж, як і з авто з Америки.

Якщо на яхті є якісь пошкодження, митниця це буде брати до уваги.

Також при огляді важливо зрозуміти, а що ж із нею приїхало чи не приїхало?

Оскільки попередній власник для свого затишку міг удосконалити свою «яхту, катер, човен» і додати конструктивно відповідні товари для комфорту – телевізор, мікрохвильовку і т.д., що не передбачено заводом виробником, як варіант, і може призвести до додаткових витрат на митниці.

Яхтовий брокер і яхтовий агент – одне й те саме?

На жаль чи на щастя – ні.

Яхтовий агент – це фахівець, який має прямий стосунок до фірми, котра займається продажем, здачею в оренду яхт, грубо кажучи – це представник яхтового дилера, який надає послуги.

Яхтовий агент – це умовно перша інстанція, куди ви потрапите при оренді яхти.

Продовження ланцюжка йде за брокером. Це як рієлтор у сфері нерухомості. Завдання брокера – це допомога клієнту знайти «яхту, катер або човен» своєї мрії так, щоб у клієнта не було проблем з документами. Брокер робить все за вас.

У разі відсутності яхтового брокера, коли ви спілкуєтеся з агентом – всі юридичні аспекти, підбір яхти, технічний огляд і т.д., здійснюєте ви самі, і не факт, що у вас не зможуть виникнути проблеми, оскільки це ваш перший досвід. А яхтовий брокер спеціалізується на цій справі, і ви точно не втратите гроші та час, звернувшись до фахівців нашої компанії. Всі процедури з розмитнення яхти та підготовці пакету документів ви зможете делегувати нашим брокерам.

Процедура митного оформлення пройде на території Київського Річкового Порту.

Де вигідніше розмитнити яхту?

Яхту можна розмитнити на будь-якій митниці, але 90% вашого успіху та збереження часу, нервів і фінансів при розмитненні або замитненні яхти залежить від експертності й оперативності митного брокера.

Якщо ваш митний брокер має досвід і зможе розмитнити де завгодно, тоді вигідніше за все зробити це недалеко від водних шляхів, тобто в порту. Так ви не будете платити за доставку на митний термінал.

Вигідніше працювати з перевіреними митними брокерами, що мають досвід і експертність у відстоюванні митної вартості.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right