Човен з Європи та США

Ми обожнюємо човни та яхти, і тому розмитнення плавзасобів – наш профіль. Чи хочете ви човен для рибалок чи просто комфортних прогулянок з друзями та сім’єю – ми будемо раді вам допомогти. Також дана послуга буде цікава любителям вейка й тим, кому потрібен потужний катер. У будь-якому випадку, якщо ви бажаєте ковзати по хвилях і вам потрібно привезти відмінний човен в Україну – вам до нас.

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості розмитнення човнів і катерів

Човни з США

 • Придбання човна в США – це фінансово правильне рішення, якщо у вас є час почекати. Нагадуємо, що завдяки нашому представництву в Америці, доставка плавзасобів прискорена до 33 днів. Але слід врахувати, що до митної вартості включаються всі платежі на “американській стороні” (комісія аукціону, місцеві збори, доставка до порту, тощо). Тому співпрацюючи з нами, ви економите не тільки на поставці, а й на податках в Україні.
 • Саме завдяки налагодженій роботі ми можемо забезпечити наших клієнтів якісним сервісом. А це під собою має на увазі: впевненість в технічному стані човна, оптимальні ціни в країні експортері, відсутність прихованих платежів, відсутність переплат на митниці та багато іншого.

Катер з будь-якої країни світу

 • Ми будемо раді допомогти доставити вам катер з будь-якої країни світу. Будьте уважні, купуючи катери Б/У, це може ускладнити митне декларування. Саме тому краще скористатися нашими послугами, щоб мінімізувати фінансові ризики на державних митах.
 • Наші фахівці щодня відстоюють митні вартості для клієнтів, і мають відповідну репутацію в державних органах.
 • Завдяки багаторічному досвіду, ми заробили певну репутацію в митній службі, що дозволяє нам захищати інтереси наших клієнтів навіть у найскладніших ситуаціях.

Чому не варто занижувати вартість човна?

Ви завжди можете написати в митній декларації, що ваш човен коштував менше, майже нічого. Можливо, взяли на Чорну П’ятницю за уцінкою. І з одного боку – це призведе до величезної економії при сплаті державного мита.

Варто пам’ятати: скупий платить двічі! Митна служба має ряд певних засобів і методик перевірки реальної вартості ввезеного вантажу, і при розбіжності декларованої та реальної ціни виникає низка не найприємніших питань. А це в свою чергу веде до завищених зборів на користь державного бюджету України.

Ми у ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА знаємо, як захищати інтереси наших клієнтів, і тому завжди можемо відстояти чесну митну вартість вашого човна та знизити податкове навантаження.

Чому не варто користуватися послугами дешевих митних брокерів?

Наші послуги коштують грошей і ми можемо чітко аргументувати, чому ми беремо саме такі суми. Треба бути дуже багатим, щоб користуватися послугами дешевого митного брокера. Для прикладу:

Дешевий митний брокер буде просто заповнювати й носити документи від одного кабінету до іншого, при цьому якщо раптом виникнуть будь-які спірні ситуації, такий брокер одразу вмиє руки.

Авторитетні брокерські фірми як ВР-ГРУП МИТНА ЛОГИСТИКА дуже цінують свою репутацію і в очах клієнтів, і в очах митної служби, тому такі брокери завжди відстоюють ваші інтереси до кінця.

ЩО ЩЕ ВАРТО ЗНАТИ ПРО РОЗМИТНЕННЯ ЧОВНА?

Розраховуйте фінансове навантаження

Робота ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА забезпечує повну прозорість майбутніх фінансових потоків. Ви будете точно знати: скільки, як і коли необхідно заплатити, щоб отримати свій катер.

Це дозволяє правильно розподіляти фінансове навантаження й оптимізувати свій бюджет.

Підготовка документів до кордону

Митній службі України необхідний цілий перелік документів з країни експорту, щоб відповідно до міжнародного права оформити ваш вантаж. Ми заздалегідь готуємо всі ці документи.

Це дозволяє вам уникнути переплат і затримок на митниці.

Тонкощі проходження розмитнення

При розмитненні човна або катера є ситуації, коли платежі необхідно внести готівкою. В іншому випадку це призводить до переплат, які складно буде в подальшому відшкодувати.

Робота з ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА дозволяє вам бути абсолютно спокійним, що всі процедури будуть пройдені правильно та згідно із законом.

Зволікання штрафу подібне

Якщо процес розмитнення перевищить відведені законом терміни, то це призведе до штрафних санкцій.

Тому ми працюємо максимально швидко та чітко, щоб не піддавати наших клієнтів додатковим фінансовим ризикам.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які документи потрібно мати для розмитнення човна або катера?

Для юридичної особи:

 1. Інвойс
 2. Коносамент і CMR (якщо яхта транспортувалася автомобілем)
 3. Свідоцтво про реєстрацію плавзасобу
 4. Свідоцтво про зняття з обліку в країні експорту
 5. Договір з продавцем
 6. Договір про надання митно – брокерських послуг

Для фізичної особи:

 1. Інвойс
 2. Коносамент і CMR (якщо яхта транспортувалася автомобілем)
 3. Свідоцтво про реєстрацію плавзасобу
 4. Свідоцтво про зняття з обліку в країні експорту
 5. Копія паспорта громадянина України стр.1-2, сторінка останнього місця прописки
 6. ІПН
 7. Договір про надання митно – брокерських послуг або довіреність
Яка ціна транспортних послуг по доставці човна або катера з США?

Якщо човен на лафеті і він стає в контейнер, тоді вам пощастило – доставка вам обійдеться в близько 1500-3000 у.о.

Для деяких човнів, які не входять до контейнера, необхідне транспортування за принципом Ro-Ro. Дане перевезення може коштувати вище та прораховується індивідуально.

Будь ласка, майте на увазі, що під час транспортування по морю, можуть статися непередбачені ситуації, і ми наполегливо рекомендуємо користуватися послугами тільки надійних і перевірених логістичних компаній.

Телефонуйте нам, і ми поділимося своїм досвідом з вами та зробимо все для того, щоб ви здійснили якісну та безпечну купівлю в Америці.

Чи безпечно купувати човни б/у на американських аукціонах?

Так, це безпечно, але тільки в тому випадку, якщо у компанії, з якою ви співпрацюєте, є офіційне представництво в США і професійний досвід доставки та розмитнення човнів і катерів.

Найдорожчими фінансовими статтями буде саме доставка човна. Зауважте, що вартість доставки враховується при оформленні митної вартості, і ми допоможемо вам мінімізувати ці витрати.

У нашому портфелі вже більше 60 човнів із США, які безпосередньо в Україну ми доставили під ключ нашим клієнтам.

Ми з радістю поділимося своїм досвідом і наш фахівець відповість на ваші запитання.

Ви допомагаєте з вибором човна на аукціоні?

Так, ми можемо допомогти підібрати човен рибальський або прогулянковий катер.

Ми з радістю поділимося своїм власним досвідом і відповімо на всі ваші запитання.

Якщо раптом вам потрібна буде більш експертна оцінка, то ми надамо вам контакти наших партнерів, які професійно займаються обслуговуванням і ремонтом човнів.

У них ви зможете уточнити й замовити все необхідне для підготовки до водного сезону.

Чи можна купити новий човен в Америці чи Європі?

Так, в США ви можете також купити новий човен або катер.

В цьому випадку ми допоможемо вам з оформленням всіх документів, логістикою й експедируванням, а також оформленням човна на митниці.

Ми доставимо для вас човен у будь-яке місто України.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right