Доставка авто з Америки

Замовити авто з США вигідніше, ніж купувати його в Україні, або тим більше “євробляху”. Зазвичай така операція займає 2-3 місяці, з урахуванням доставки та юридичного оформлення, і при цьому ви виграєте до 40% ринкової вартості автомобіля. Також варто врахувати, що експлуатація в США і його ж експлуатація в Україні – це “дві великі різниці” через відмінності в якості дорожнього покриття та контролю якості сервісного обслуговування й історії американських автомобілів.

Прорахунок
Консультація

Чому ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Професіоналізм

Ми є великою митно-логістичною компанією й організовуємо процес доставки авто з США від дверей до дверей. Вам не потрібно буде перейматися з приводу документів, розмитнення, сертифікації, ми все це зробимо для вас.

Система перевірки авто

Ми повністю перевіряємо ваше нове авто. Тут і перевірка історії автомобіля по CARFAX, і фізичний огляд з відео-фіксацією, і безліч інших операцій, які виключають придбання “кота в мішку”. Працюючи з нами ви можете бути впевнені, що купите відмінний автомобіль, з яким не буде проблем.

Чесність

У нас немає прихованих платежів, ми надаємо повний і відкритий прорахунок вартості автомобіля, розписуємо етапи оплати. Ви зможете планувати свої фінанси та бути впевненими, що не заплатите ні на гривню більше, ніж буде в прорахунку.

Представництво в США

У нас є своє реальне представництво в США, співробітники якого й займаються перевіркою вашого автомобіля за місцем, а також юридичним супроводом авто в Америці.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення, сертифікації та встановлення на облік автомобіля зведено до мінімуму, тимчасового та фінансового.

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта в складних ситуаціях. Завжди допомагаємо і несемо відповідальність за свою роботу. Саме тому в нашому портфоліо ви можете побачити рекомендаційні листи від відомих українських і міжнародних компаній.

Як почати з нами працювати?

Особливості придбання авто з США

Коли не варто купувати авто ІЗ США?

 • Бувають ситуації, коли купувати автомобіль в Америці – не найкраще рішення. Найчастіше ця ситуація виникає, коли треба тут-і-зараз. Адже, наприклад, доставка морем з Америки займає в середньому 60 днів, і не всі зможуть стільки чекати. Але варто пам’ятати, що за ці 2-3 місяці очікування, ви отримуєте відмінний автомобіль за ціною більш вигідною, ніж в Україні в рази.
 • Ми наполегливо рекомендуємо задуматися про можливості замовлення автомобіля з США, як на фізичну особу, так і на юридичну особу. Процедура купівлі американського автомобіля на юридичну особу практично нічим не відрізняється за принциповою схемою.

Як ошукують і чого варто остерігатися?

 • На українському ринку зараз дуже багато маленьких фірмочок, які надають подібного роду послуги, але ми хочемо звернути увагу, де можуть критися ризики.
 • По-перше, це підбір автомобіля. Фахівець, який займається підбором, повинен бути досвідченим і добре розбиратися в машинах американського ринку, знати всі тонкі місця та підводні камені, щоб ви придбали 100% якісний американський автомобіль. Такі фахівці “коштують дорого”, і маленькі фірми не можуть їх собі дозволити.
 • По-друге, перевірка авто теж коштує грошей. На жаль, одного CARFAX мало, щоб бути впевненими, тому надзвичайно важлива наявність живого представництва в США, яке і відповідальне за перевірку та доставку автомобіля по США.
 • По-третє – “непередбачувані ситуації”. Доки все йде за планом, проблем зазвичай не виникає, але варто трапитися НС, як ризики значно зростають. Саме тому відповідальні й авторитетні компанії страхують вантажі своїх клієнтів до моменту прибуття в порт призначення.
 • Задумайтесь, чи готові ви йти на такі ризики заради кількох сотень доларів?

Авто з США для юридичних осіб

Ви можете замовити автомобіль з Америки, оформивши його на свою компанію-юридичну особу. Це вам надасть низку переваг:

 • Ви отримуєте ПДВ на підприємство
 • Можна взяти на видатки автомобіль з подальшими витратами на нього
 • Ви можете ставити на витрати заправлення й обслуговування авто
 • Можливість скористатися кредитом або лізингом абсолютно реальна та проста

Доставка МОТОциклів, човнів, яхт і спецтехніки з США

 • Ви можете замовити собі не тільки автомобіль, але і, скажімо, мотоцикл. Взагалі, ми можемо привезти вам все, що їздить або плаває з повним “білим” оформленням. Якщо ви мрієте про Harley Davidson, або ж шукаєте вигідно спецтехніку для свого підприємства, то сміливо звертайтеся до нас і ми будемо раді вам допомогти.
 • Окремою нашою пристрастю є доставка човнів. Якщо ви, як і ми, затятий рибалка або просто фанат водної стихії, то нам вочевидь буде про що поговорити.

Що ще варто знати про авто з США?

Підбір автомобіля

Підбір автомобіля буде проводитися нашим фахівцем, з урахуванням всіх ваших побажань. Він підбере для вас 3-5 варіантів, опише всі переваги та недоліки, і вам залишиться лише сказати, який з автомобілів має стати вашим.

У вас не буде потреби ламати голову та сумніватися в якості, адже ми відповідальні за абсолютну надійність в підборі.

Викуп авто на аукціоні

Ми працюємо з кращими та найбільшими американськими аукціонами. Завдяки наявній системі, вам немає потреби сплачувати всю суму одразу – це дозволяє оптимально розподілити фінансове навантаження.

Після того як буде проведено викуп автомобіля на аукціоні, він буде доставлений в порт відправлення й доставка займе до порту Одеси від 30 до 60 днів.

Ремонт автомобіля

Перш ніж автомобіль пройде сертифікацію на відповідність вимогами українського законодавства, на ньому має бути повністю відновлене лакофарбове покриття, а також перевірена гальмівна система, трансмісія і двигун.

За вашим бажанням, ремонтом автомобіля можемо зайнятися ми, на спеціалізованій сервісній станції наших партнерів.

Сертифікація та постановка на облік

Після ремонту автомобіль проходить сертифікацію та ставиться на облік в державних органах – ви отримуєте українські номери.

Далі з автомобілем ви можете робити все, що забажаєте: виїжджати за кордон, продавати, дарувати або просто насолоджуватися їздою.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Яка послідовність придбання американського авто?
 1. Залишити заявку у нас на сайті, отримати консультацію, підбираємо автомобіль на аукціоні.
 2. Ваш депозит на торги в аукціоні. Торгуємо вибрані лоти, доки не виграємо бажаний автомобіль.
 3. Оплата виграного лота та комісії аукціону
 4. Доставка авто по США з аукціону в порт відправки
 5. Експедируємо автомобіль і відправка морем в Україну
 6. Оплата послуг транспортної компанії
 7. Авто доставлено – розвантажується в порту призначення та проходить процедуру експедирування
 8. Наш митний відділ актуалізує митні платежі, і ви оплачуєте безпосередньо в митницю України.
 9. Доставляємо автомобіль автовозом за призначенням
 10. Ремонт автомобіля на вашому або на наших дружніх СТО
 11. Процедура сертифікації автомобіля
 12. Постановка автомобіля на облік і сплата платежу в пенсійний фонд
Які ушкодження авто небезпечні?

Найнебезпечнішими вважаються пошкодження, які неможливо оцінити за фото і даними, наданими аукціоном. Такими вважаються waterflood, Undercarriage, Mechanical і тому подібні пошкодження, де прихований основний збиток.

Автомобіль хтось перевірить в Америці?

Так, можемо виконати індивідуальну інспекцію обраного лота, ціна варіюється від 150 до 350 у.о. в залежності від штату і віддаленості майданчика з автомобілем.

Скільки автомобіль буде коштувати в кінцевому підсумку?

Остаточна вартість американського авто залежить від багатьох факторів: аукціонна ставка, аукціонний збір, локація аукціону, вартість місця в контейнері, з якого узбережжя Америки відправка відбудеться.

Для точного прорахунку краще залишити заявку на сайті, і наш фахівець надасть детальний прорахунок.

Чи можна завезти автомобіль на юридичну особу?

Так, можна, і ви ще при цьому отримуєте податковий кредит, що не може не радувати і гріти рахунок вашого підприємства 🙂

УВАГА: Не забудьте пройти акредитацію вашої юридичної особи на регіональній митниці.

Якщо у вас є питання, залиште замовлення, і найближчим часом вам зателефонують наші фахівці. Підготують для вас всі документи на акредитацію вашої юридичної особи, щоб процедура розмитнення була максимально комфортною та безболісною для вас.

Наша материнська компанія має досвід митного очищення понад 10 років у великих вантажопотоках, в тому числі й розмитнення б/у автомобілів, що не є простою процедурою.

Я сам хочу забрати автомобіль з порту і приїхати на ньому на митницю

Ми не рекомендуємо самостійно забирати автомобіль з порту, а точніше ми не рекомендуємо їздити на автомобілі, доки він не пройде технічний огляд і сервісне обслуговування всіх необхідних вузлів.

Рекомендуємо робити доставку з порту автомобіля з США на автовозі або евакуаторі, до місця його розмитнення, і після процедури митного оформлення автомобіля, вам його доставлять на сервісну станцію ремонту вашого американського авто.

Чи сплачую я за кожні торги на аукціонах?

Виконавши підбір американського лота для торгів з попередньою його перевіркою.

Ваше завдання максимально зробити ширину вибору американських автомобілів. Сплачувати за кожну участь в аукціоні не потрібно.

Що про нас кажуть

ВР-ГРУП МИТНА ЛОГІСТИКА

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання. Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу. Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

КАЛНИБОЛОЦКИЙ РОМАН
Виконавчий директор

Залишилися ще запитання?
Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right