Автомобіль із Європи та США

Ми надаємо цілий комплекс послуг. Вам немає необхідності переживати про логістику, розмитнення, ремонт, сертифікацію та інших необхідних речах перед постановкою на облік автомобіля. Все це ми беремо на себе. Основний наш принцип роботи в сфері розмитнення – це «Сів і поїхав». До моменту, коли автомобіль прибуде до вашого міста, він буде повністю готовий до експлуатації.

Чому VR GROUP CUSTOM LOGISTICS

Професіоналізм

Ми експерти зовнішньоекономічної діяльності, і це не просто гучні слова. Досвід наших співробітників сягає 20 років. Ми створили команду професіоналів, орієнтовану на «комфортний» результат для нашого клієнта. Багаторічний досвід дозволяє нам знаходити законний вихід із найскладніших ситуацій

Стратегія випередження

Ми одні з перших компаній по митно-брокерських послугах, яка почала оформляти вантажі в режимі Імпорт 40ЕА без заїзду та плати за митний термінал, або в режимі Імпорт 40 АА прямо в пункті пропуску, також без плати за термінал

Технічні можливості

Наші представництва в регіонах проведуть митне оформлення вантажу на максимально короткій відстані від місця вивантаження, що дозволяє зменшити витрати на логістику та скоротити час доставки вантажу

Близькість до клієнта

Ми працюємо цілодобово, що дозволяє проводити митне оформлення навіть у вихідні дні, без простою вантажу на терміналі.
Ведемо клієнта за руку 24/7/365, тихі асистенти, чуємо та розуміємо основну потребу та які очікувані результати має отримати від нас наш клієнт тут і зараз.

Операційна перевага

Ми працюємо за принципом диференціації – поєднання бездоганного сервісу з операційною досконалістю. Наслідок – час на митне оформлення вантажу зведено до мінімуму

Нам довіряють

Ми не залишаємо клієнта до повного розв’язання всіх складних питань угоди

Як почати з нами працювати?

Особливості розмитнення автомобіля

Авто із США

 • Купити автомобіль в США – це дійсно відмінний спосіб отримати якісний автомобіль за вигідною ціною.
 • При розмитненні такого автомобіля варто врахувати, що ряд платежів на “американській стороні” (вартість аукціонного збору, вартість експедитора закордоном, завантаження авто на судно, вартість транспортування судном та ін.) включаються до митної вартості автомобіля.
 • Це означає, що податок буде розраховуватися з урахуванням всіх цих платежів. Саме тому важливо вибрати надійного митного брокера з власним представництвом в США, щоб отримати кращі ціни і в США, і в Україні.

Авто із Європи

 • Автомобіль з Європи – теж хороший спосіб вигідної покупки.
 • В даному випадку фінансове навантаження з логістики та інші витрати – менше, але вартість аналогічного автомобіля буде вищою, ніж в США.
 • Важливий момент: При самостійному пригоні автомобіля з ЄС (Європейського Союзу) необхідно оформити експортну декларацію в країні-експортері та попередню декларацію для перетину державного кордону України. В іншому випадку буде необхідно оформлювати грошову заставу.
 • З оформленням цих документів ми з радістю можемо вам допомогти.

Як розрахувати вартість розмитнення авто?

Митна вартість або розмитнення автомобіля залежить від наступних параметрів (також не забуваємо, що потрібно додати витрати, які були на доставку автомобіля до кордону):

 • типу транспортного засобу (легковий, вантажний, електромобіль або гібридний автомобіль);
 • вартості транспортного засобу;
 • обсягу і типу двигуна (бензин, або дизель, або ємність батареї);
 • року випуску автомобіля

Найбільш вигідно за новими законами 8487/8488 купувати б/у автомобілі, не старше 2-6 років. Наступна система координат:

 • Об’єм двигуна впливає на вартість митних платежів пропорційно літражу – чим менше об’єм двигуна, як наслідок тим і дешевше.
 • Чим старше транспортний засіб, тим дорожче обійдеться його розмитнення або митне очищення.

Як розмитнюються електромобілі або гібриди?

Електромобілі – найбільш лояльні умови для ввезення до 2022 року є для електромобілів, як американських, так і для європейських.

Платежі наступні:

 • акцизний збір нараховується 1 євро, на кожен 1 кВт акумулятора;
 • мито 0%;
 • ПДВ – 0%;

Гібриди – складніша процедура митного очищення, потрібно бути готовим до відстоювання своїх платежів, адже є буква закону і практика.

Платежі наступні:

 • акциз – 100 євро/шт.;
 • мито – 10%;
 • ПДВ – 20%;

Щоб мито було 100 євро за шт., автомобіль повинен мати певну конструкцію, де ДВС (двигун внутрішнього згоряння) механічної дії не приєднується до коліс, а виконує лише функцію електрогенератора – тоді розмитнення відбуватиметься саме так. Є ряд авто BMWi3 і VOLTи, і інші моделі, де виникають спірні питання. Підкреслюємо: практика і буква закону – це різні історії.

Що ще варто знати про розмитнення авто?

Відстоювання реальної вартості автомобіля

Часто трапляються ситуації, коли митні органи вважають, що реальна ціна автомобіля вища, ніж зазначена у вас в декларації, і ви зобов’язані сплатити всі платежі з більшої суми.

Це дуже неприємна ситуація, яка тягне за собою додаткові фінансові витрати.

VR GROUP CUSTOM LOGISTICS має величезний досвід вирішення подібних спірних ситуацій і способи довести реальну вартість вашого автомобіля перед митною службою.

Ремонт автомобіля

Ми можемо забезпечити ремонт автомобіля на станціях наших партнерів.

Де до моменту прибуття авто на СТО вже будуть знати про всі пошкодження, необхідні роботи та потрібні запчастини.

Це допоможе заощадити і час, і гроші на ремонті.

Допоможемо придбати автомобіль у США

Один з підрозділів VR GROUP CUSTOM LOGISTICS – це VR AUTO, чия вузька спеціалізація полягає в підборі та пригоні автомобілів з Америки під ключ.

Спочатку ми підбираємо для вас найкращий варіант на аукціоні. Ми перевіряємо ваш майбутній автомобіль не тільки службою CARFAX, а й фізично завдяки власному представництву з США.

Після перемоги нашого лота – оформляємо всі необхідні документи для перевезення автомобіля в порт, вантаження його на судно та ін.

Далі ми оформлюємо всі документи на українській стороні, ремонтуємо автомобіль, проходимо державну сертифікацію та отримуємо для вас державний номер.

Детальніше можна дізнатися на сайті:https://vrauto.online/

Перевірка автомобіля

Якщо у вас є сумніви щодо історії автомобіля, його попереднього господаря або його реального пробігу та стану, то ми можемо перевірити всі необхідні дані.

Для цього ми використовуємо відкриті та власні закриті джерела, перевіряємо справжність інформації, і все для того, щоб ви були впевнені в якості автомобіля, який ввозите на територію України.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які платежі будуть на митницю за розмитнення автомобіля?
 1. Ввізне мито – 10% від суми митної вартості транспортного засобу. Виняток становлять автобуси з дизельними двигунами об’ємом понад 5 л, призначені для перевезення понад 10 осіб (20%) та електромобілі (0%).
 2. Акцизний збір – розраховується індивідуально, залежно від типу транспортного засобу, об’єму та типу двигуна (бензин, дизель, гібрид, електромобіль). Для електромобілів до 2022 року 1 євро на кожен 1 кВт акумулятора.
 3. ПДВ – 20% від суми митної вартості авто, акцизного збору та ввізного мита. Для електромобілів станом на сьогодні – 0%.
 4. Пенсійний фонд – при першій реєстрації автомобіля на території України з-за кордону, потрібно сплатити від 3% до 5% від вартості, наприклад американського автомобіля або європейського або ін. Тому, проходячи реєстрацію автомобіля, не забудьте взяти документи та гроші.
Чи можна розмитнити автомобіль на кордоні в пункті пропуску?

Так, можна.

Звертаємо вашу увагу, що в цьому випадку у вас повинні бути готівкові гроші з собою, тому що терміналів немає в касах на кордоні, і щоб ви там не бігали та не витрачали свій час на пошуки банкоматів на зняття готівки.

Але це можна робити тільки з перевіреними компаніями або людьми, позаяк показує досвід і практика, що можуть статися несподівані сюрпризи.

Рекомендуємо задати заздалегідь питання та завчасно підготуватися до розмитнення автомобіля чи іншого транспортного засобу.

Чи можна розмитнити американський автомобіль не в Одесі?

Так, можна, для цього всього лише потрібно залишити заявку на розмитнення автомобіля, наші митні агенти перевіряють і готують документи до митного оформлення. Ви за попередньою декларацією виїдете в регіональну митницю і за місцем зможете пройти процедуру митного очищення автомобіля в імпорт.

Чому мій знайомий переплатив на митниці за авто?

Питання риторичне. У фактора переплати або нормальної оплати є причина чи правильна відповідь точно.

Потрібно ознайомитися з його документами, які він подавав на митницю, але можна проговорити класичні ситуації, коли митниця підвищує вартість:

Перше, американські автомобілі набагато простіше проходять процедуру митного очищення, ніж європейські.

Друге, в основному на американські автомобілі можуть підвищувати митну вартість за умови, якщо під час перевірки визначається, що інвойс був виставлений не справжній, а, наприклад, занижений на 30-50% в кращому випадку. Тут і криється відповідь, чому на американські автомобілі простіше визначати вартість, є маса ресурсів в інтернеті, де буде видно, за скільки ви придбали цей автомобіль – тому працюйте з професіоналами та перевіреними компаніями не тільки, коли все добре, адже переплати можуть бути понад 100 000 грн.

Чи можна завезти автомобіль на юридичну особу?

Так, можна, і ви ще при цьому отримуєте податковий кредит, що не може не радувати і гріти рахунок вашого підприємства 🙂

УВАГА: не забудьте пройти акредитацію вашої юридичної особи на регіональній митниці.

Якщо у вас є питання, залиште замовлення, і найближчим часом вам зателефонують наші фахівці. Підготують для вас всі документи на акредитацію вашої юридичної особи, щоб процедура розмитнення автомобіля була максимально комфортною та безболісною для вас.

Як розмитнити автомобіль?

Для того, щоб розмитнити автомобіль, Вам потрібно знайти досвідченого брокера, який знає всю процедуру розмитнення і дасть консультацію митного брокера, який і допоможе Вам з оформленням. Також звертаємо увагу, що законом не заборонене самостійне розмитнення автомобіля без митного брокера в регіональній митниці або в пункті пропуску на кордоні.

Скільки коштують послуги митного брокера розмитнити автомобіль?

У кожного митного брокера ціна абсолютно різна від 100 – 500 у.о. по курсу НБУ і вище за розмитнення автомобіля, але пам’ятайте, економія на митно-брокерських послугах може призвести до ще більших переплат при розмитненні автомобіля. Тому звертайте увагу не лише на рекламу, а також і на рекомендації та репутацію митного брокера, як в житті, так і в інтернеті.

Які документи потрібні для розмитнення авто? Яка процедура розмитнення авто?

Документи для розмитнення автомобіля:

 • Купівля-продаж;
 • Документ про зняття автомобіля з реєстрації за кордоном;
 • Технічний паспорт на автомобіль;
 • Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код;
 • * Гроші на сплату податків.

Процедура розмитнення автомобіля:

 1. Набір митної декларації;
 2. Повідомляємо клієнту суму митних платежів і чекаємо оплату;
 3. Подання декларації до митних органів України;
 4. Оформлення митної декларації – автомобіль розмитнений;

дії після митниці та ремонту автомобіля, якщо такий потрібен:

*провести сертифікацію автомобіля;

*зробити реєстрацію автомобіля.

Як пройти сертифікацію авто? / Де пройти сертифікацію авто? / Скільки коштує сертифікація на автомобіль?

Сертифікація відбувається в будь-якому сертифікаційному центрі України. Але якщо Вам потрібна комфортна сертифікація, ми запишемо вас до наших партнерів на сертифікацію автомобіля.

Вартість сертифікації залежить від сертифікаційного центру та параметрів Вашого автомобіля. Середня вартість сертифікації 4500-9000 грн.

Відгуки наших партнерів

"ОТП Лізинг" висловлює щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП" за багаторічну плідну співпрацю, уважне ставлення та допомогу у вирішенні питань митно-брокерського оформлення вантажів.

За високий професіоналізм у вирішенні питань митного оформлення, що сприяло швидкому отриманню Національною телекомпанією України НТКУ від Європейської мовної спілки ЄВС унікального обладнання для гібридної мережі "Фуна", висловлюємо щиру подяку колективу компанії "ВР-ГРУП"

«ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» веде зовнішньоекономічну діяльність понад 5 років. За цей проміжок часу ми співпрацювали з багатьма брокерськими фірмами, і вже маємо уявлення про те, як повинні надаватися послуги в сфері митного оформлення.

Пів року тому ми почали роботу з фірмою «ВР-ГРУП», і в наслідку забули про багато проблем, пов'язаних із митним оформленням.

Брокерські послуги певною мірою є дуже індивідуальними, і «ВР-ГРУП» завжди вдається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта й надати високоякісні послуги.

А тепер - без офіціозу © Хлопці - просто молодці

Приємно вирішувати робочі питання з професійним колективом, який, зберігаючи робочу етику, одночасно веде з клієнтом ділову «дружню розмову». Така атмосфера позитивно позначається на робочому процесі та загальному результаті. За «теплий і невимушений», але водночас діловий «клімат» в колективі - окрема подяка керівництву компанії.

За цей короткий період ми відчули, що «ВР-ГРУП» - не тільки надійний партнер і високого рівня фахівці митно-брокерських послуг, які знають свою справу, а ще й чудові люди.

Компанія «Дінтернал Ед'юкейшн» - найбільший імпортер навчальної та художньої літератури в Україні, перед якою постало завдання заміни логістичної компанії в надзвичайно стислі терміни, ухвалили рішення почати співпрацю з компанією «ВР-ГРУП».

Починаючи з першого дня співпраці, компанія "ВР-ГРУП" проявила себе надійним партнером в митній логістиці, на якого можна покластися у вирішенні будь-яких складних ситуацій митного оформлення вантажу

Компанія ТОВ «ТД «КМВ» висловлює подяку ТОВ «ВР-ГРУП» і його співробітникам за співпрацю та високий рівень сервісу.

Клієнтоорієнтований підхід, розуміння наших непростих потреб і завдань, комплексний підхід до митного очищення вживаного обладнання лінії розливу SIDEL для наших виробничих потреб, дозволило судити про Ваш високий професіоналізм надання комплексу послуг митного брокера та перевезення.

За багаторічний період ведення бізнесу в Україні, ТОВ «Данон» мали можливість співпрацювати з багатьма компаніями, що надають митно-брокерські послуги.

Однак за один рік роботи з ТОВ «ВР-ГРУП» ми були приємно вражені кваліфікацією її персоналу та всебічним підходом до вивчення і вирішення поставлених завдань.

Цим листом, компанія «ВИНФОРТ» висловлює величезну подяку команді митних брокерів «ВР-ГРУП», які виявили високий професіоналізм і належне виконання своїх обов'язків, а також чудові людські якості на всіх етапах здійснення зовнішньоекономічної операції, в процесі митного оформлення вантажу «меляса бурякова», в режимі «експорт», в Полтавській митниці в період червень-вересень 2012 р.
З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю.

ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ» висловлює глибоку повагу та щиру вдячність

ТОВ «ВР-ГРУП» за професіоналізм та якісно надані послуги в сфері митно-брокерської діяльності, а саме в проектній підготовці документів та відстоюванні інтересів компанії.

Попри великий обсяг партії вживаного обладнання, митне оформлення було проведено в найкоротші терміни.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх стосунків.

Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ТОВ «ВР-ГРУП» за оперативність у прийнятті рішень, за злагоджену роботу та за вміння швидко реагувати на всі наші запити і прохання.

ДПФ «Екотехніка-М» вважає компанію «ВР-ГРУП» надійним і стабільним партнером в організації та проведенні митного оформлення вантажу, а також інших брокерських послуг.

З упевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ВР-ГРУП», як компанію-лідера на ринку митно-брокерських послуг, яка відрізняється своїм високим професіоналізмом і авторитетом. Працюючи з компанією «ВР-ГРУП», ви завжди можете бути впевнені в досягненні бажаного результату!

За час роботи з ТОВ "ВР-ГРУП", її працівники зарекомендували себе як кваліфіковані митні брокери, які добре знаються на питаннях митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, впевнено володіють навичками призначення правильного коду номенклатури.

Уміння оперативно вирішувати виникаючі питання дозволяє значно заощадити матеріальні, трудові та людські ресурси. Неможливо не відзначити гнучкість роботи та доброзичливе ставлення до замовника. Оптимізація процесу оформлення дозволила надзвичайно швидко оформлювати вантажі, що надходять, а, з урахуванням реальних цін на послуги, досягти значного економічного ефекту.

Бажаємо колективу компанії й надалі працювати так само швидко та якісно.

"MAГO УКРАЇНА" висловлює щиру подяку керівництву та колективу ТОВ "ВР-ГРУП" за надання якісного та своєчасного митно-брокерського обслуговування по розмитненню обладнання.

Протягом багатьох років плідної співпраці з ТОВ "ВР-ГРУП", митні брокери та фахівці даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, з такими якостями як порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ТОВ “Фінські будівельні матеріали” користується послугами ТОВ “ВР-ГРУП” щодо митного оформлення продукції з 2013 року. За час нашої співпраці спеціалісти ТОВ “ВР-ГРУП” продемонстрували обізнаність у своїй справі, відповідальність, оперативність в роботі, найкращі фахові якості.

Від імені дирекції й усього колективу ТОВ «РІТЕРНА-УА» виражаємо щиру вдячність колективу ТОВ «ВР-ГРУП» за багаторічну працю надання митно-брокерських послуг.

Протягом усього періоду співпраці ви продемонстрували високий рівень професіоналізму, оперативно реагували на позаштатні ситуації.

Ваша організація зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний якісно виконувати взяті на себе зобов'язання вантажно-митного декларування вантажів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Цим листом Європейська Бізнес Асоціація підтверджує, що ТОВ "ВР-ГРУП" є членом Європейської Бізнес Асоціації з 27-01-2020. Членство на 2020 рік подовжено.

VR GROUP CUSTOM LOGISTICS

Компанія ВР-ГРУП заснована у 2010 році. Ми надаємо послуги в галузі митної логістики, а саме: митно-брокерські послуги, послуги аудиту зовнішньоекономічної діяльності, розмитнення автомобілів і спецтехніки, митне оформлення складних і нестандартних вантажів-обладнання.

Детальніше

Місія

Декларуємо відповідальність!

Мета

Постійне, безперервне вдосконалення відповідно до вимог часу.

Стабільність, забезпечена нами на тривалих договірних відносинах.

Принципи

 • Швидкість
 • Відповідальність
 • Надійність
 • Чесність
 • Конфіденційність

Наша команда

РОМАН КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ СПІВЗАСНОВНИК, ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Ми відповідаємо за те, що ми робимо.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДА СПІВЗАСНОВНИК, ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Невирішених питань не буває.

АРТУР ЛИТВИНЧУК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Артур каже: "Ніщо так часто в житті не втрачається, як рахунки на оплату послуг"

ДАНИЛО ГУЛЕВАТИЙ ОФІС-МЕНЕДЖЕР

Данило подбає про те, щоб всі завдання виконалися вчасно.

ІВАННА РИБКІНА МЕНЕДЖЕР ПО ТУРБОТІ КЛІЄНТІВ

Завжди покращуємо якість вибудованих процесів.

ІГОР БОЙКО КЕРІВНИК ЗЕД

Все буде в ялиночку.

ТЕТЯНА ВИСОКОМОРНА МИТНИЙ АГЕНТ

Якщо вам потрібно дізнатися відповіді на питання Що? Де? Коли? - набирайте Анатоліївну

ОЛЕГ СЕРАФИН МИТНИЙ АГЕНТ

Олег знає, як не допустити фінансових переплат на митниці.

ЕДУАРД ПОРТЯНКІН МИТНИЙ АГЕНТ

Ед знає, як швидко та якісно вести вас за руку при першому досвіді зовнішньоекономічної діяльності

ДМИТРО ГЛУШАНИЦА МЕНЕДЖЕР ПІДБОРУ АВТО ІЗ США

Незважаючи на свій вік, Дмитро забирає найкращі лоти з американських аукціонів

СЛАВА ФАЙЧУК АМЕРИКАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша американська команда докладе максимальних зусиль, щоб ви залишилися задоволені.

ДЕНИС ГОЛОДОВ ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Підбір запчастин та ремонт автомобіля після американських аукціонів

Середа Владимир
ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Залишилися ще запитання?

Ми з радістю відповімо на будь-яке ваше питання. Просто зв'яжіться з нами.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right